data publikacji

Branża biurowa – przygotowana do startu! Już w październiku targi ORGATEC w nowej, dostosowanej do wymogów higieny i bezpieczeństwa odsłonie. Przed nami nowe formaty wystaw, wspieranych cyfrowo.

Fot. Targi ORGATEC
Fot. Targi ORGATEC


Jedno jest pewne: współczesny świat pracy nie będzie taki sam po pandemii koronawirusa, jak  wcześniej. Cyfryzacja świata pracy - w biurach, otwartych lub mobilnych przestrzeniach roboczych i biurach domowych - będzie się nasilać i profesjonalizować, aby dostosować się do nowych norm. Biura coworkingowe  i nowe obiekty biurowe to tylko dwa ze słów-kluczy tego wydarzenia.

ORGATEC 2020, największe i najważniejsze wydarzenie branżowe na świecie, odbędzie się w dniach 27–31 października 2020 roku i będzie jednym z pierwszych branżowych spotkań, które odbędzie się po wybuchu pandemii koronawirusa, a zatem przyczyni się do pomyślnego ożywienia działalności w sektorze. Organizatorzy podkreślają, że bezpieczeństwo zwiedzających targi i wystawców jest najważniejsze i przygotowują się poważnie pod tym kątem. #B-SAFE4business

VISIT SAFE – to przede wszystkim zasady higieny i kompleksowe środki, które zapewnią wszystkim gościom możliwość poruszania się po całym terenie targowym przy minimalnym ryzyku.

MEET SAFE – minimalna wymagana odległość między uczestnikami to 1,5 metra

SHOW SAFE - środki bezpieczeństwa na stoiskach targowych, zapewniające nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów biznesowych oraz uczestnictwo bez żadnego ryzyka.

Szczegółowy przegląd wszystkich środków bezpieczeństwa na targach jest dostępny na stronie internetowej ORGATEC

ORGATEC na Facebooku: https://www.facebook.com/orgateccologne

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0