data publikacji

OKK! design to m.in. spotkanie z osobistościami świata designu i architektury oraz autorskie wykłady. Znamy listę gości specjalnych!


Stało się tradycją, że wystąpienia Roberta Majkuta podczas OKK! design cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich designerów, założyciel marki Robert Majkut Design (www.majkutdesign.com), główny projektant w firmie Whaletone Ltd., laureat licznych nagród z branży wzorniczej i architektonicznej potrafi nie tylko projektować, ale też ciekawie o wzornictwie opowiadać. „Naoczna nieoczywistość" to temat jego najbliższego wykładu.

„Wyrzuty sumienia” to tytuł prelekcji Michała Mazura – dziennikarza, trendwatchera, nomady (trendnomad.com), co roku odwiedzającego ponad dwadzieścia targów, festiwali i konferencji w różnych miejscach świata od Tokio po Las Vegas. Podczas podróży poszukuje on informacji o trendach związanych ze wzornictwem i nowymi technologiami: od wirtualnej rzeczywistości, przez wyposażenie wnętrz, internet rzeczy, projektowanie interfaceów i robotykę, po rzemiosło oraz design zaangażowany społecznie.

Kolejnym Gościem Specjalnym będzie Kasia Bobocińska-Czerwińska, od ponad ośmiu lat zarażająca tematyką designu i aranżacji wnętrz na ConchitaHome.pl (www.conchitahome.pl) – jednym z najchętniej czytanych blogów, poświęconym tematyce architektury, aranżacji wnętrz i designu oraz wnętrzarskiego DIY. Podczas swojego wystąpienia odkryje przed nami „8 obliczy blogera wnętrzarskiego”.

Krzysztof Kubasek zapowiedział natomiast wykład pt. „Made in China – projektowanie w Chinach na przykładzie współpracy Kubasek Studio wraz z Flash Robotics przy projekcie robota społecznego EMYS – jednego z najbardziej znanych projektów robotycznych na świecie”. Designer, doktorant i wykładowca Wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych oraz Poznańskiej School Of Form, a także założyciel Kubasek Studio (www.kubasekstudio.com) i twórca marki ZIAJOK, prowadzi badania doktorskie na temat zrównoważonego rozwoju w produkcji artykułów codziennego użytku.

„Design w hotelach” to tytuł wykładu, który wygłoszą Magdalena Federowicz-Boule – architekt i prezes marki Tremend (www.tremend.pl), a także Piotr Kalinowski – dyrektor designu i kierownik jej wrocławskiego oddziału.

Ewelina Gawlik, projektantka wnętrz i współwłaścicielka designerskiego concept store Muppetshop (www.muppetshop.eu) będzie opowiadała „O designie rodzinnym”. Anna Grużewska – zastępca redaktor naczelnej czasopisma „Czas na wnętrze” i wieloletnia dziennikarka wnętrzarska, tym razem wystąpi z inspirującym wykładem „Idziemy do druku!”. Spotkanie poprowadzi blogerka wnętrzarska Dagmara Jakubczak.
 
OKK! design to cykl spotkań architektów i projektantów wnętrz z czołowymi postaciami designu, reprezentantami środowiska akademickiego i przedstawicielami najlepszych marek wnętrzarskich. Sprzyja poszerzaniu kompetencji oraz nawiązywaniu cennych kontaktów biznesowych. Pierwsza edycja odbyła się w 2012 roku. Pomysłodawczynią i twórcą spotkań jest Olga Kisiel-Konopka, właścicielka agencji PR OKK!.
 


11. edycja OKK! design odbędzie się 27 marca 2017 r. w przestrzeni Mysia 3 w Warszawie.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy od 12.30 do 19.00.

Więcej informacji: www.okkdesign.pl


 

Harmonogram spotkania:

12.30 - 13.00  Rejestracja gości

13.00  OKK! design – Powitanie, podziękowanie Patronom i Partnerom – Olga Kisiel-Konopka|OKK!

13.05  8 obliczy blogera wnętrzarskiego – Kasia Bobocińska-Czerwińska|ConchitaHome

13.25  Made in China - projektowanie w Chinach na przykładzie współpracy KUBASEK STUDIO wraz z Flash Robotics przy projekcie robota społecznego EMYS, jednego z najbardziej znanych projektów robotycznych na świecie - Krzysztof Kubasek|KUBASEK STUDIO

13.55  Idealnie zlicowane i perfekcyjnie skomponowane kolory Les Couleurs Le Corbusier w JUNG - Damian Fituch|JUNG

14.15  Ekologia i design – Agnieszka Polkowska|Studio Prostych Form

14.35  Premiera marki Story Time – Agnieszka Lubińska|Story Time

14.45  PRZERWA KAWOWA

15.00  Naoczna nieoczywistość – Robert Majkut|Robert Majkut Design

15.30  Działania CSR marki EGE na przykładzie najnowszej kolekcji Rawline Scala – Radosław Pabijan|Carpet Studio

15.50  Kreacja - Akustyka – Izolacja – Barbara Łukasiak|Muraspec

16.10  Bezpieczeństwo, Komfort, Trwałość w meblach z systemami Hettich - Wojciech Zarzycki|Hettich

16.30  O designie rodzinnym – Ewelina Gawlik

16.50  PRZERWA KAWOWA

17.10  Idziemy do druku! - Anna Grużewska|Czas na Wnętrze

17.30  Aluminium. Niekończąca się opowieść - Anna Vonhausen|VANK

18.00  Wyrzuty sumienia - Michał Mazur|Trendnomad

18.30  Design w hotelach - Magdalena Federowicz-Boule i Piotr Kalinowski|Tremend

18.50  KONKURS Z NAGRODAMI   

Zapraszamy serdecznie – wstęp wolny!

Chęć uczestnictwa można zgłaszać mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i telefonicznie: 882 444 811 lub za pomocą formularza www.okkdesign.pl/rejestracja1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0