data publikacji

W kilka miesięcy po otwarciu O4 zajęte zostały wszystkie powierzchnie biurowe.

Przestrzeń O4 znajduje się w budynku Olivia Four, jednym z pięciu należących do kompleksu Olivia Business Centre

Kolejne piętro tego dedykowanego małym firmom projektu zostanie oddane do użytkowania we wrześniu. Przestrzeń O4 znajduje się w budynku Olivia Four, jednym z pięciu należących do kompleksu Olivia Business Centre. O4 to projekt, oferujący unikalne wartości dla firm i projektów biznesowych na różnych etapach rozwoju.

Na parterze O4 dostępne jest multimedialne centrum konferencyjne, natomiast na pierwszym piętrze mieszczą się rożnej wielkości powierzchnie biurowe, przestrzeń co-workingowa z biurkami do wynajęcia na godziny i część socjalna.

„Czwórka” w nazwie, poza wskazaniem miejsca, odnosi się także do czterech filarów programu projektu, na których się opiera się aktywna działalność, czyli wsparcie w wymiarach: finansowania, internacjonalizacji, oferty „Smart Space” i kreatywnej edukacji.

– Osoby i firmy, które zdecydują się na ulokowanie swojej działalności w przestrzeni O4, mogą liczyć na pomoc w nawiązywaniu relacji oraz współpracy w wymiarze lokalnym, krajowym i zagranicznym. Między innymi przy tworzeniu nowych firm i przedsięwzięć, nowych szans rozwoju dla biznesów już działających, wymiany doświadczeń, poszukiwania finansowania, współpracy nauki z biznesem, edukacji oraz rozwoju sztuki i designu – mówi Marta Moksa, dyrektor zarządzający O4.

W otwartej trzy miesiące temu przestrzeni wynajęte zostało już 100 proc. dostępnych powierzchni biurowych. Swoje miejsce znalazło tam 30 małych i średnich firm, wynajmujących biura już od 16 mkw. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem ofertą, rozpoczęto prace projektowe i budowlane nad kolejnym piętrem. Aranżacyjnie będzie różnić się od obecnie użytkowanej przestrzeni. Otwarcie nastąpi we wrześniu br.

Najemcy O4 działają w różnych branżach: informatyka, e-commerce, szkolenia językowe, tłumaczenia, inteligentne rozwiązania dla domu, HR, consulting, venture capital i finansowanie. Wśród rezydentów O4 można znaleźć firmy wywodzące się także spoza Polski. Są tu holenderski Webmerce, fińska Martela, norweski Web-On, brytyjski Winning Moves czy też działający w Finladii, Estonii i Danii eGain.


Do O4 przychodzi ponad 150 osób dziennie, nie licząc licznych eventów i konferencji.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0