data publikacji

Canon imageFORMULA DR-F120 to szybki i wszechstronny skaner dokumentowy z podajnikiem i funkcją skanowania płaskiego. Skaner skierowany jest przede wszystkim do małych firm i działów korporacji.

 

Urządzenie podnosi produktywność prac biurowych i poprawia efektywność przetwarzania oraz zarządzania dokumentami dzięki możliwościom obsługi szerokiej gamy dokumentów. Co ważne, skaner charakteryzuje się bardzo dobrą wydajnością – przetwarza dokumenty z prędkością do 20 obrazów/min. Wyposażony w automatyczny podajnik dokumentów i moduł skanera płaskiego, zapewnia większą elastyczność pracy w firmach, które potrzebują dedykowanego urządzenia do digitalizacji szerokiej gamy dokumentów biznesowych.

Skaner posiada kompaktową obudowę, pozwalającą zaoszczędzić miejsce na biurku, a także elegancki wygląd. Wyjątkowy design oraz szereg funkcji zwiększających wydajność pozwala na wygodniejsze przetwarzanie dokumentów.
Dzięki automatycznemu podajnikowi dokumentów (ADF), nowe urządzenie może skanować jednorazowo różnorodne dokumenty, w tym cienkie i grube arkusze, wizytówki, a nawet dokumenty o długości do 1 metra. Z kolei moduł skanera płaskiego pozwala organizacjom obsłużyć szeroki wachlarz dokumentów, które powinny być skanowane oddzielnie, takie jak książki, paszporty, czasopisma czy zdjęcia. Urządzenie wspiera także obsługę dokumentów o dużych wymiarach.

Nowy skaner wyposażono w intuicyjne oprogramowanie CaptureOnTouch 3, oferujące funkcje skanowania i przetwarzania obrazu o wysokiej jakości przy niewielkiej ingerencji użytkownika i bez konieczności obsługi dodatkowych ustawień. Oprogramowanie umożliwia prostą edycję obrazów, dzięki czemu użytkownicy zyskują możliwość dostosowania i zmiany ustawień takich jak kontrast, tryby koloru czy wybór interesującego wycinka obrazu.

Z funkcją OCR można tworzyć edytowalne pliki PDF, a także zapisywać dokumenty w różnych innych formatach. Udostępnianie dokumentów jest proste dzięki możliwości wysyłania ich do wielu odbiorców jednocześnie oraz przesyłania do popularnych aplikacji w chmurze.


– Firmy osiągają coraz więcej korzyści, wykorzystując najnowsze technologie i tworząc tym samym cyfrowe biura – podsumowuje Sean Suematsu, dyrektor ds. rozwiązań skanujących w Canon Europe. – Obserwujemy rosnące zainteresowanie szybkimi rozwiązaniami do skanowania. Prosty i szybki dostęp do ważnych dokumentów wydatnie poprawia efektywność pracy.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0