data publikacji

Epson WorkForce DS-780N to inteligentny, niezawodny skaner dla środowisk sieciowych z szeregiem zabezpieczeń i opcji sterowania.

Skaner Epson WorkForce DS-780N

Epson przedstawia najinteligentniejszy model z dotychczasowych skanerów firmy. WorkForce DS-780N to interaktywne urządzenie z ekranem dotykowym i podajnikiem, wyposażone w zintegrowany system sieciowy umożliwiający łatwe udostępnianie dokumentów oraz szereg najnowszych funkcji, zapewniających maksymalne bezpieczeństwo, kontrolę i elastyczność procesu przetwarzania dokumentacji.

Szybkie skanowanie dużej ilości dokumentów

Skaner DS-780N zaprojektowano z myślą o skanowaniu dużych partii dokumentów – został wyposażony w automatyczny podajnik papieru o pojemności 100 arkuszy i złącze USB 3.0. Zapewnia niezwykle szybkie (45 stron na minutę/90 obrazów na minutę) skanowanie w kolorze, w rozdzielczości 300 dpi.

Pierwszy w branży tryb skanowania precyzyjnego doskonale nadaje się do przetwarzania delikatnych dokumentów, a funkcja wykrywania podwójnych arkuszy pozwala na łatwą pracę z nośnikami trudnymi w obsłudze, takimi jak koperty czy dokumenty z naklejonymi notatkami.

Wbudowane funkcje integracji z siecią i bezpieczeństwa

Dzięki wbudowanym funkcjom sieciowym model DS-780N doskonale nadaje się do tworzenia floty skanerów. Oprogramowanie Document Capture Pro firmy Epson zapewnia pełną kontrolę i bezpieczeństwo, umożliwiając centralne sterowanie zadaniami, zarządzanie flotą skanerów, poszczególnymi urządzeniami i protokołami dostępu.

Skaner oferuje opcje uwierzytelnienia za pomocą kodów PIN, kart IC innych producentów lub katalogu użytkowników (LDAP), a panel sterowania z możliwością zablokowania stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed niepowołanym użyciem. Wstępnie utworzone profile zadań zapewniają wybór odpowiedniej konfiguracji oraz wysyłanie skanów do poprawnej lokalizacji.

Skaner samodzielnie poinformuje administratora o potrzebie konserwacji i dostarczy szczegółowych raportów użycia, co pozwoli na efektywne zarządzanie flotą urządzeń i szczegółową kontrolę liczby zadań wykonanych przez każdy ze skanerów.
 
– Wbudowane funkcje sieciowe to najistotniejsza cecha najnowszej linii naszych skanerów, która jest nieoceniona w przypadkach, gdy potrzebne jest bezpieczne skanowanie on-line – podkreśla Szymon Kaczorowski, Business Account Manager w Epson Europe. – Model DS-780N zapewnia niezrównany poziom kontroli, bezpieczeństwa i elastyczności, oraz wyjątkowo rozbudowane opcje raportowania. Dodatkowo inteligentne funkcje, takie jak tryb skanowania precyzyjnego i funkcja wykrywania podwójnych arkuszy, tryby szybkiego skanowania oraz automatyczny podajnik dokumentów o elastycznych rozmiarach sprawiają, że urządzenie idealnie sprawdzi się w środowiskach, w których wymagane jest szybkie skanowanie dużych ilości  dokumentów.
 


Skaner WorkForce DS-780N dostępny jest w sprzedaży od maja 2017 r. w cenie 3 870 zł.
 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
0.0