data publikacji

Zostało niewiele czasu! Zgłoszenia do konkursu na najlepsze biuro w Polsce – OFFICE SUPERSTAR 2018 – będą przyjmowane jeszcze tylko do 30 czerwca.

Zwycięzcy konkursu otrzymają tytuł OFFICE SUPERSTAR 2018 oraz niezwykłą statuetkę w postaci lewitującej doniczki

Jeszcze tylko do ostatniego dnia czerwca można zgłosić swoje biuro do OFFICE SUPERSTAR 2018 – konkursu na najlepszą przestrzeń biurową w Polsce. Do wyścigu mogą stanąć wszystkie firmy i instytucje, które uznają biuro za swoją wizytówkę.

Zgłoszenia zbierane są do 30 czerwca w 17 kategoriach, m.in. na najlepszą salę konferencyjną, strefę socjalną czy biuro w branży finansowej.

– Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wykonać trzy proste kroki: wypełnić krótki formularz rejestracyjny na stronie www.officesuperstar.pl, wybrać jedną lub kilka kategorii, a następnie dla każdej z nich dodać od 2 do 4 zdjęć przestrzeni wraz z krótkim opisem biura – mówi Natalia Wenzławska, Zastępca Dyrektora Marketingu i Komunikacji, CBRE.

Na celowniku biura, z których nie chce się wychodzić

OFFICE SUPERSTAR to pierwszy i jedyny w Polsce konkurs, promujący organizacje, które swoje biura postrzegają nie tylko jako miejsce pracy, ale kreują przestrzeń przyjazną i komfortową dla swoich pracowników.
W konkursie może wziąć udział każdy najemca lub właściciel przestrzeni biurowej, który chce pochwalić się swoją aranżacją, a przy okazji wzmocnić wizerunek firmy jako dobrego pracodawcy i partnera w biznesie. Wystarczy do 30 czerwca wypełnić bezpłatny formularz na stronie www.officesuperstar.pl.

Biura można zgłaszać w 17 kategoriach:
- 7 branż: finansowa, SSC/BPO, prawnicza, doradcza, technologiczna, kreatywna, logistyczna (biuro w magazynie);
- 5 lokalizacji biura: Trójmiasto, Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań
- 3 rodzaje wnętrz: biuro coworkingowe, przestrzeń socjalna, sala konferencyjna
- 2 rodzaje zastosowanych rozwiązań: biurowy wellness, innowacje i technologie.

Każda firma może zgłosić swoje wnętrze do kilku kategorii.

 

Niezależni eksperci ocenią biura

Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń, wyboru laureatów dokona niezależna Kapituła, złożona z ekspertów w dziedzinie nieruchomości, architektury, środowiska pracy, zarządzania zmianą oraz designu i futurologii.
Wśród nich znajdują się m.in.:
- Jacek Santorski – psycholog i przedsiębiorca,
- prof. dr hab. inż. architekt Ewa Kuryłowicz,
- Radosław Gajda – autor vloga „Architecture is a good idea”
- Ewa Andrzejewska – redaktor naczelna „Eurobuild CEE”.


Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się na początku października br. podczas gali CBRE IDEA LAB, a zwycięzcy otrzymają tytuł OFFICE SUPERSTAR 2018 oraz niezwykłą statuetkę w postaci lewitującej doniczki. Co więcej, w ramach każdego zwycięskiego projektu wyróżnienie przysługuje również architektom i projektantom.

Szczegóły konkursu, formularz zgłoszeniowy oraz regulamin: www.officesuperstar.pl

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0