data publikacji

Pozamiatane.pl to nowoczesna platforma internetowa. W kilku prostych krokach pozwala przez internet zamówić usługę sprzątania, którą zrealizują doświadczeni eksperci. 

pozamiatane.pl

Platforma skierowana jest do wszystkich osób, które potrzebują usługi sprzątania - zarówno klientów indywidualnych, jak i dla firm.

Nie tylko w Warszawie

Pozamiatane.pl pilotażowo rozpoczęła działalność w dwóch warszawskich dzielnicach: na Ursynowie i Mokotowie. W kwietniu 2015 r. platforma rozszerzyła zakres swojej działalności o kolejne dzielnice: do Ursynowa i Mokotowa dołączyło Śródmieście oraz Wilanów.

Dodatkowo dla klientów obcojęzycznych uruchomiono angielską wersję strony. Docelowo działanie portalu ma wyjść poza stolicę i obejmować kolejne miasta.

– Tworząc Pozamiatane.pl postawiliśmy na wygodę, bezpieczeństwo i jakość usług. Dużą wagę przywiązujemy do rekrutacji sprzątaczy. Wśród nich znajdują się tylko doświadczone osoby, legalnie pracujące w branży, które posiadają udokumentowane referencje. Każdą osobę dokładnie weryfikujemy i sprawdzamy jej doświadczenie – mówi Jakub Łączkowski, Prezes Zarządu Pozamiatane.pl.

Usługa – w paru krokach

Działanie platformy jest bardzo intuicyjne i pozwala w kilku prostych krokach zamówić wizytę sprzątacza, który pojawi się we wskazanym przez klienta miejscu w wybranym dniu i o konkretnej godzinie. Wystarczy wskazać swoją lokalizację, podając kod pocztowy, a następnie określić dokładne wymagania.

Klienci mogą wybierać pomiędzy jednorazową a cykliczną usługą, określają również czas sprzątania, a także czy potrzebują, aby sprzątacz wyposażony był we własny zestaw środków czystości. Następnie system proponuje sprzątaczy, spośród których można wybrać osobę odpowiadającą naszym preferencjom.

Zaufanie i referencje

– Zdajemy sobie sprawę, że wpuszczenie do swojego domu czy biura obcej osoby wymaga zaufania. Dla komfortu naszych klientów już na etapie zamówienia mogą oni zobaczyć fotografie sprzątaczy i zapoznać się z oceną ich pracy, wystawianą przez dotychczasowych klientów – opinie mogą wystawiać tylko osoby, które już skorzystały z naszych usług i posiadają konto w serwisie. Dzięki temu klienci mogą nawiązać stałą współpracę z osobami, które spełniają ich wymagania – podkreśla Jakub Łączkowski.

Rozliczenia i faktury

W Pozamiatane.pl online przebiega nie tylko zamówienie, ale również płatność: wcześniej określona kwota jest automatycznie pobierana z rachunku klienta po wykonaniu usługi. Bezgotówkowe transakcje kartami kredytowymi lub debetowymi realizowane są za pośrednictwem firmy Elavon i Espago, które posiadają status krajowej instytucji płatniczej. Po każdej usłudze klient otrzymuje e-fakturę.

Praca na własny rachunek

Pozamiatane.pl to też ciekawa oferta dla sprzątaczy, którzy już działają na rynku, a także dla osób, które szukają dla siebie zajęcia. Współpraca z platformą zapewnia stały dostęp do zleceń. Z powodzeniem można łączyć pracę z własną działalnością lub zatrudnieniem w firmie sprzątającej. Sprzątacze pracują na własny rachunek i sami określają, które zlecenie chcą przyjąć, dowolnie ustalając swój grafik.


Więcej o platformie Pozamiatane.pl

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0