data publikacji

I edycja targów usług i obsługi zewnętrznej Biznes WM-EXPO odbędzie się 24-25 kwietnia w Arenie Ostróda – najnowocześniejszym centrum targowym w Polsce.

Targi Biznes WM-EXPO

Targi Biznes WM-EXPO skierowane są do klienta biznesowego. Na targach swoją ofertę zaprezentują firmy świadczące usługi outsourcingowe dla innych przedsiębiorstw. W jednym miejscu spotkają się najważniejsi przedstawiciele dynamicznie rozwijającej się branży usług zewnętrznych.

Podczas targów przewidziane są także sesje warsztatowe, panele dyskusyjne oraz prezentacje, prowadzone przez specjalistów i uwzględniające tematykę outsourcingu.

Odwiedzający - to właściciele oraz przedstawiciele firm działających w każdym sektorze, poszukujący zmian strukturalnych i technologicznych, innowacji oraz zminimalizowania kosztów.
Przewidywany jest udział ok. 120 wystawców – firm, świadczących usługi zewnętrzne, które poprzez udział w targach chcą umocnić swój wizerunek i zaprezentować swoją ofertę.

Nad organizacją Biznes WM-EXPO czuwa marka Warmia-Mazury EXPO.
Organizatorzy zapewniają dotarcie do odpowiedniej grupy docelowej. Uczestnictwo daje możliwość bezpośredniej rozmowy biznesowej z osobami decyzyjnymi  (klienci, inwestorzy) w jednym miejscu i czasie. Spodziewany jest udział ok. 4,5 tys. zwiedzających.

Uczestnictwo w targach Biznes WM-EXPO daje szanse na zetknięcie się bezpośrednio z nabywcami, tworząc możliwość do podpisania kontraktów biznesowych, korzystne zaprezentowanie firmy i jej oferty, a zwłaszcza nowych produktów i usług, nawiązanie lub utrzymanie kontaktów z partnerami rynkowymi.

Biznes WM-EXPO jest świetnym źródłem informacji o rynku, zbadaniem potrzeb i oczekiwań klientów oraz partnerów handlowych.

Więcej informacji o Targach Biznes WM-EXPO – tutaj

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0