data publikacji

Firma doradcza JLL została po raz siódmy z rzędu wyróżniona w corocznym zestawieniu najlepszych na świecie dostawców usług outsourcingowych - 2015 Global Outsourcing 100.

 flickr.com

Zestawienie przygotowywane jest przez International Association of Outsourcing Professionals (IAOP) i publikowane w magazynie Fortune.

Obecność JLL w zestawieniu zagwarantowała kombinacja takich czynników, jak:
- szerokie doświadczenie firmy w dostarczaniu usług outsourcingu z obszaru nieruchomości,
- efektywność operacyjna,
- innowacyjność i zastosowanie nowoczesnych technologii.

Nasza stała obecność w Global Outsourcing 100 podkreśla ewolucję usług outsourcingu z obszaru nieruchomości świadczonych na rzecz klientów korporacyjnych do modelu partnerstwa, które opiera się na czymś więcej, niż tylko generowaniu oszczędności komentuje Vincent Lottefier, Global Director, CEO EMEA Corporate Solutions, JLL. Bycie w zestawieniu najlepszych dostawców usług outsourcingowych na świecie jest dowodem na to, że generujemy biznesową wydajność i świadczymy najwyższej jakości usługi na rzecz naszych klientów.

Już po raz dziesiąty zgłoszenia do zestawienia IAOP są oceniane poprzez zastosowanie rygorystycznej metodologii punktacji i weryfikację przez niezależny panel firm członkowskich IAOP, posiadających duże doświadczenie w wyborze dostawców usług outsourcingowych oraz doradców dla swoich organizacji.

Lista Global Outsourcing 100 jest istotnym odniesieniem dla firm poszukujących nowych kontaktów i planujących nawiązanie i rozszerzenie relacji z najlepszymi partnerami biznesowymi w branży. Zestawienie prezentuje firmy z całego świata i o różnych specjalizacjach, które zapewniają pełne spektrum usług outsourcingowych nie tylko z obszaru obsługi procesów informatycznych i biznesowych, ale również usług z zakresu zarządzania nieruchomościami, aktywami czy wsparcia w obszarze produkcji i logistyki.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
4.3