data publikacji

Blaupunkt wprowadza na polski rynek nową kategorię sprzętu przenośnego audio – głośniki bluetooth.

W ofercie znajdziemy między innymi głośnik BT20BK z tunerem FM, który umożliwia słuchanie ulubionej muzyki w każdym miejscu i czasie. Dołączony do zestawu zasilacz sieciowy sprawia, że głośnik ten może być również wykorzystywany stacjonarnie. Dzięki portom USB/AUX głośnik daje nam możliwość słuchania tunera FM i muzyki z różnych formatów. Transmisja plików muzycznych z telefonu za pomocą modułu Bluetooth czyni z tego głośnika niezwykle praktyczne urządzenie.
Atutem BT20BK jest zastosowana w tym modelu funkcja bezprzewodowego łączenia urządzeń NFC, co zdecydowanie skraca czas parowania jednostki głównej ze źródłem dźwięku w postaci smartfona czy tabletu. Wbudowane dwa wydajne głośniki oraz zawansowany protokół transmisji audio A2DP dla połączeń Bluetooth zapewniają doskonałe brzmienie, a wyświetlacz informujący o wybranym źródle dźwięku oraz aktualnej częstotliwości radiowej dopełnia komfortu obsługi. Sugerowana cena detaliczna brutto to 299 zł.


Wbudowany akumulator umożliwia zabranie głośnika w dowolne miejsce – zarówno na plażę, jak i do biura, a funkcja Power Bank po podłączeniu kabla USB pozwala naładować baterię większości dostępnych na rynku smartfonów.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
0.0