data publikacji

Nowe linie produktów Kinnarps – Space oraz Fields – otrzymały jedną z najbardziej prestiżowych nagród wzorniczych: iF Product Design Award 2017.

FIELDS | Projektant: Olle Gyllang | Kinnarps
FIELDS | Projektant: Olle Gyllang | Kinnarps

– Oczywiście to wielka przyjemność i zaszczyt, że nasze produkty otrzymały taką nagrodę – komentuje Elisabeth Slunge, dyrektor ds. oferty globalnej i komunikacji. – Nagroda iF Product Design Award to niezwykle prestiżowe wyróżnienie oraz dowód na to, że Kinnarps tworzy meble światowej klasy. Serie Space i Fields opracowano z myślą o nowoczesnych przestrzeniach pracy. Zapewniają dużą elastyczność i odpowiadają na indywidualne potrzeby oraz wymagania współczesnego środowiska biurowego.

SPACE
Serię tę zaprojektował Stefan Brodbeck (Brodbeck Design) z myślą o metodach pracy, spotkaniach oraz miejscach do przechowywania, mająca odpowiadać zarówno obecnym, jak i przyszłym potrzebom.
W skład serii SPACE wchodzą liczne moduły, które można łączyć i zestawiać zależnie od pożądanej funkcji. Łatwość dostosowywania linii sprawia, że można wydzielić zarówno miejsca sprzyjające koncentracji oraz rozmowie, jak też obszary do pracy zespołowej, a także przestrzenie bardziej prywatne.

FIELDS
To linia łącząca tradycyjną przestrzeń do pracy biurowej z salą spotkań. Pozwala na stworzenie przestrzeni wspólnej, miejsc spotkań i zadań kreatywnych, pokojów w ramach innych pomieszczeń, jak również obszarów do koncentracji i pracy indywidualnej w samotności. Również tutaj znajdziemy wiele modułów, które można zestawiać i łączyć na wiele różnych sposobów.
Projektant: Olle Gyllang z firmy Propeller Design AB.
Linia FIELDS obejmuje sofy, wygodne fotele, stoły, ścianki oraz dodatki.

Więcej informacji o FieldsNagroda iF Design Award to przyznawana od sześćdziesięciu lat nagroda za wybitne wzornictwo w następujących kategoriach: produkt, opakowania, komunikacja, usługi, architektura, architektura wnętrz i koncepcje produktu. Nagrodę tę uznaje się za jedno z najważniejszych wyróżnień w świecie designu.

Nagrodzone produkty prezentowane są w przewodniku iF design GUIDE, aplikacji iF DESIGN, a także podczas wystawy iF Design Exhibition w Hamburgu. Do tej pory jury łącznie oceniło łącznie 5,5 tys. zgłoszeń, przesłanych z 59 krajów.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0