data publikacji

Forbo Flooring podczas targów Salone del Mobile w Mediolanie zaprezentuje trzy nowe, przedpremierowe kolekcje. Firma rozpoczyna też współpracę z designerem światowej sławy...

Philipp Starck zaprojektuje dla Forbo kolekcję wykładzin Flotex (FLOTEX BY STARCK)


Firma Forbo Flooring, wiodący producent wykładzin podłogowych,  od lat konsekwentnie podąża drogą zrównoważonego rozwoju, dostarczając klientom bezpiecznych, trwałych i higienicznych rozwiązań podłogowych. Ale firma kładzie też duży nacisk na aspekt estetyczny i designerski swoich produktów, zaskakując nowymi kolekcjami, ilością dostępnych wzorów, faktur i rozwiązań.

Forbo Flooring poinformowało właśnie o rozpoczęciu współpracy z Philippem Starckiem – jednym z najbardziej znanych designerów na świecie! Starck zaprojektuje dla Forbo kolekcję wykładzin Flotex o nazwie FLOTEX BY STARCK.
 
Nic nie zastąpi ręki malarza – podkreśla Starck. Ale dzięki unikalnej technologii druku cyfrowego Forbo, która pozwala odzwierciedlić wzór w najwyższej jakości, wizję twórcy można przenieść na wykładzinę.
 
Flotex to unikalna na rynku wykładzina, łącząca zalety elastycznego, trwałego i trudno ścieralnego materiału podłogowego z ciepłem i wygodą, jakie daje wykładzina dywanowa. Jest antypoślizgowa, całkowicie wodoodporna i zmywalna oraz posiada właściwości absorbujące dźwięki.
 
Oficjalna premiera FLOTEX BY STARCK będzie miała miejsce we wrześniu bieżącego roku.


 
Więcej informacji: www.forbo-flooring.plNatomiast jeszcze w kwietniu, podczas targów Salone del Mobile, Forbo Flooring przedpremierowo zaprezentuje trzy nowe kolekcje, które zostaną wprowadzone na rynek na przełomie 2018 i 2019 roku.
Targi meblarskie Salone del Mobile i towarzyszący im festiwal Fuori Salone to prawdziwe święto designu, którym żyje całe miasto, i które licznie odwiedzają osoby zainteresowane designem. Wystawy, kreatywne przestrzenie, spotkania i prezentacje odbywać się będą nie tylko na przestrzeni targów Salone del Mobile, ale również w poszczególnych dzielnicach projektowych Mediolanu.

 

Zapraszamy serdecznie na stoisko Forbo Flooring w dniach 17-22 kwietnia do Via Palermo 1 w dzielnicy Brera w Mediolanie!

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0