data publikacji

Profim wprowadziło do oferty m.in. kolekcję foteli obrotowych i konferencyjnych Violle, która jest laureatem prestiżowego konkursu German Design Award 2018.

Violle to design i najwyższy poziom ergonomii | Fot. Profim

Violle to fotel klasy premium o wyjątkowo eleganckiej i przemyślanej formie. Wyróżniającym elementem jest aluminiowa rama oparcia, która łącząc się z podłokietnikami tworzy harmonijną linię.

Mnogość konfiguracji sprawia, że fotel może mieć różne oblicza. Zarówno elementy aluminiowe jak i plastikowe mogą występować w kilku wybarwieniach – od kolorów białych, jasnoszarych po grafity i czernie. W połączeniu z niezliczoną ilością tapicerek daje to możliwość tworzenia szerokiego spektrum wariantów.

Violle to również najwyższy poziom ergonomii. Krzesło posiada innowacyjny mechanizm synchroniczny, wyposażony w niezbędne, łatwo dostępne regulacje, które zostały w pełni zintegrowane z siedziskiem, tworząc płynną estetyczną formę. Wychodząc naprzeciw potrzebom osób niewidomych instrukcje dotyczące funkcji umieszczone zostały również w alfabecie Braille'a.

Bestseller sprzedaży – kolekcja Xenon – została uzupełniona o wersje hokera z regulowanym na wysokość podnóżkiem, która idealnie sprawdzi się w przypadku pracy przy wyższej ladzie, w biurze obsługi klienta bądź w laboratorium.

Dodatkowo wybrane kolekcje soft seating zostały wyposażone w mediaport z gniazdkiem elektrycznym oraz dwoma wejściami USB. Dzięki estetycznej rozsuwanej manualnie maskownicy można zasłonić elektryfikację gdy z niej nie korzystamy. Opcja elektryfikacji jest dostępna w kolekcjach Vancouver Lite, Vancouver Oto oraz Wall In.

 

Więcej informacji: www.profim.eu

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0