data publikacji

A gdybyś tak miał do wyboru 300 dekorów płyt, laminatów i blatów, aż czternaście rożnych ich struktur i dwadzieścia materiałów nośnych, na których mogą się pojawić?

Pfleiderer pod mottem Inspirationsclose to you przedstawił swój nowy asortyment produktów
Zaprojektowaną specjalnie dla marki Pfleiderer nowoczesną i ujednoliconą kolekcję dystrybuuje Drew-Trans II z Chojnic

A gdyby one wzajemnie się uzupełniały i były kompatybilne? Co byś wybrał?
Drew-Trans II z Chojnic, ogólnopolska hurtownia materiałów dla meblarstwa i budownictwa, z sukcesem wprowadziła niedawno nową odsłonę produktów swojego głównego partnera w sektorze płyt, blatów i laminatów – One Collection 2017-2020 marki Pfleiderer wraz z kolekcją podstawową DST-Xpress.

Pfleiderer pod mottem Inspirationsclose to you na ubiegłorocznych światowych targach meblarskich przedstawił swój nowy, całkowicie dotąd niespotykany asortyment produktów. Sercem całości jest kolekcja One Collection 2017-2020, czyli obowiązujący na całym świecie wybór tych samych dekorów, struktur i materiałów nośnych bazujących na najnowszych trendach wnętrzarskich oraz współczesnej kolorystyce i otoczeniu emocjonalnym człowieka.

Główna kolekcja DST zawiera w sobie kolekcję DST-Xpress – wyróżniającą 162 dekory. Jest to program artykułów magazynowych objętych szybszą realizacją. System DST-Xpress, dzięki bazowaniu na jednakowych dekorach i strukturach na całym świecie, opartych na przyszłościowych trendach oraz współczesnych barwach, jest dostępny dla klientów praktycznie od ręki, co pozwala szybko się inspirować i szybko realizować projekt.

D jak dekor, S jak struktura i T jak materiał nośny (z niemieckiego: Dekor, Struktur, Tragermaterial) to trzy  główne wytyczne nowe kolekcji skierowanej i dopasowanej do potrzeb użytkowników przeróżnych branż.
Co DST oznacza w praktyce? To designerska kolekcja, unikatowa na rynku materiałów drewnopochodnych. To aż trzysta dekorów stworzonych do indywidualnych połączeń, wykonanych w aż czternaście rodzajach struktur w najróżniejszych wariantach: połyski i maty, perłowe i pergaminowe, naturalne pory drewna czy też wersje bardzo kreatywne. A to wszystko na dwudziestu rodzajach materiałów nośnych.

Tę zaprojektowaną specjalnie dla marki Pfleiderer nowoczesną i ujednoliconą kolekcję dystrybuuje Drew-Trans II z Chojnic. W DST grupy kolorystyczne inspirują i wywołują emocje oraz ułatwiają znalezienie wzoru najbardziej odpowiadającego potrzebom klientów. Produkt idealny, z nieograniczoną swobodą w projektowaniu, dla różnych zastosowań i różnych odbiorców.

One Collection umożliwia zaaranżowanie przestrzeni zgodnie z aktualnymi trendami estetycznymi i nowoczesnym wzornictwem. Jej atutem jest możliwość personalizacji, duża funkcjonalność oraz to, że wprowadza bardzo indywidualny klimat. Trendem wyznaczanym przez Pfeiderera na najbliższe lata 2017-2020 jest inspiracja kolorytem i strukturą naturalnego drewna.


Więcej informacji o tych rozwiązaniach: www.drewtrans.pl
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0