data publikacji

Oto przegląd nowoczesnych krzeseł i foteli, przygotowany przez Everspace.

Fot. MDD
Fot. Marbet Style


Oto przegląd najmodniejszych designerskich krzeseł i foteli, które idealnie nadają się do wnętrz publicznych, restauracji i kawiarni, przestrzeni biurowych czy gościnnych stref lobby. Siedziska te będą także wygodnym elementem wystroju mieszkań prywatnych, bo ich wygląd zachęca do wypoczynku.

Nowoczesne krzesła i fotele mają być przede wszystkim wygodne i ergonomiczne oraz swoim wyglądem zachęcać do spędzania na nich czasu. Są też ozdobą wnętrz.
Współcześni designerzy umiejętnie łączą więc ze sobą różne materiały i formy. Mamy zatem krzesła i fotele na cienkich metalowych płozach, ale też solidnych drewnianych nogach. Siedziska z miękkich, wytrzymałych tkanin tapicerskich, najlepszej jakości skór, jak i z drewna.

Pojawiają się pikowania i przeszycia, wygodne oparcia i podłokietniki. Wszystko to w bardzo wyważonych proporcjach – bez zbędnych elementów i detali. Już sam ich wygląd sprawia, że chce się na nich siedzieć. 

A jeśli przy okazji mamy świadomość, że o naszą wygodę osobiście zadbał Tomek Rygalik, Krystian Kowalski, Roman Modzelewski, Piotr Kuchciński, Grynasz Studio czy Christopher Pillet – korzystanie z tych mebli może stać się jeszcze większą przyjemnością.

 


Więcej inspiracji związanych z modnymi krzesłami i fotelami: www.everspace.pl


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
0.0