data publikacji

Do kolekcji mebli miękkich MDD dołącza kilka nowych modeli krzeseł, wzbogacając nową markę MDD SEATING.

ULTRA to nowe spojrzenie na funkcjonalność i wygodę | Fot. MDD SEATING
ULTRA | Fot. Ernest Winczyk, MDD SEATING

 


ULTRA z kolekcji MDD to propozycja dla ludzi ceniących sobie możliwość wyboru: dwa rodzaje siedzisk, kilka typów podstawy i podłokietników pozwala na skomponowanie krzesła dla najbardziej wymagającego użytkownika.
Dzięki swej uniwersalności krzesła i fotele ULTRA znajdują zastosowanie zarówno w przestrzeniach biurowych, jak i w strefach użyteczności publicznej. Są także doskonałą alternatywą do aranżowania pomieszczeń domowych.

ULTRA to dwa spojrzenia na funkcjonalność i wygodę. Z jednej strony – fotel o wyrafinowanym, kubełkowym kształcie, który nadaje charakteru przestrzeni, z drugiej – krzesło o prostej, minimalistycznej formie.

Wiele uwagi projektanta skupiło się na detalach, warunkujących komfort i wygodę, jak np. podłokietniki odciążające kończyny w trakcie pracy, czy poduszka mocowana do oparcia, która „dopasowuje” oparcie do anatomicznej budowy pleców.

Dopełnieniem ciekawej bryły jest szeroki wachlarz wyboru rodzaju i koloru tkanin, dzięki czemu granice ostatecznego wyglądu mebla pozostają otwarte dla wyobraźni projektanta.


Projektant: Krystian Kowalski 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
4.3