data publikacji

W procesie aranżowania współczesnej przestrzeni biurowej wiele uwagi poświęca się ergonomii  i funkcjonalności miejsca pracy.

Panel zastosowany blisko biurka może pełnić rolę nie tylko ścianki działowej, ale również funkcję organizera czy tablicy | Viva, Fot. MDD
Viva | Fot. MDD

Nie jest to jednak jedyny aspekt, na który muszą zwracać uwagę architekci.

Stale rosnący apetyt użytkowników na oryginalne wnętrze zmusza  projektantów  do proponowania coraz bardziej wyszukanych aranżacji. Muszą oni brać pod uwagę indywidualne preferencje  pojedynczych użytkowników i dostosowywać je do ogólnego wizerunku całego pomieszczenia.
To niezwykle trudna sztuka, szczególnie że większość powierzchni biurowych zaaranżowanych jest w systemie open space, gdzie pracuje wiele osób o różnych gustach i oczekiwaniach. Trzeba umieć zawrzeć w jednej aranżacji różnorodność i konsekwencję zarazem.
               
Fabryka Mebli Biurowych MDD od lat proponuje architektom rozwiązania w postaci wolnostojących ścianek, które idealnie rozdzielają różnorodne sektory biurowe.

Najnowszą propozycją producenta jest panel VIVA. Umieszczony na płaskiej platformie zestaw dwóch asymetrycznych paneli zaskakuje formą – i nie tylko. Możliwość niezależnego obracania każdym modułem sprawia, że jest on nie tylko „ścianą”, która dzieli pomieszczenie. Można również umieszczać na nich notatki, ogłoszenia czy podręczne dane i ustawiać  w wygodnej  dla użytkownika pozycji. 

Panele można zestawiać ze sobą, tworząc dowolnej długości ciągi, a brak konieczności łączenia poszczególnych elementów ze sobą daje pełną dowolność aranżacyjną. Dodatkowym atutem jest bardzo szeroka gama kolorystyczna produktu.

Dzięki niej każda kreatywna koncepcja projektanta stanie się rzeczywistością!

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0