data publikacji

41. edycja międzynarodowych targów meblarskich CIFF, z uwagi na swoją skalę podzielona na dwie fazy, odbędzie się w dniach od 18 do 21 marca oraz od 28 do 31 marca 2018 r.

Faza druga CIFF (28–31 marca 2018 r.) poświęcona jest meblom biurowym, fotelom i siedziskom, a także wyposażeniu hoteli, meblom do przestrzeni publicznych

Niezliczona ilość nowych produktów, odzwierciedlających oblicze szybko zmieniających się Chin; a także Chiny, które coraz częściej poszukują dobrej jakości, wzornictwa, innowacji. Faza druga CIFF (28–31 marca 2018 r.) poświęcona jest meblom biurowym, fotelom i siedziskom, a także wyposażeniu hoteli, meblom do przestrzeni publicznych i poczekalni, ponadto akcesoriom, materiałom i maszynom dla przemysłu meblarskiego. dla osób starszych i dogłębnie poradzić sobie z tematem Smart Office.

Ludzie pracują! Pracują dużo i ciężko, szczególnie wydajnie w komfortowych warunkach. Wydajność ność wymaga komfortowych przestrzeni, które tworzą poczucie dobrego samopoczucia. Sektor mebli biurowych odnosi coraz większe sukcesy na targach CIFF, które dzięki temu coraz bardziej koncentrują się na tej dziedzinie. W rzeczywistości ciągły wzrost, odnotowany na rynku chińskim, pozwolił temu sektorowi dalej się rozwijać, zachęcając firmy do inwestowania, nie tylko w zakresie badań, ale także poprzez ulepszanie projektów i jakości materiałów i wykończenia.

Firmy, które zdecydowanie wyróżniają się na tym polu, to: Sunon, Victory, Headway, Quama, Jongtay, Tiantan, Saosen, Wosen, MerryFair, Kuoching, Uechairs, Beson, B.one, Lijiang, Hongsheng, Erqing, Huabao, Dechang, Cofemo.

Dla ekspertów jest oczywiste, że wzrostowi w sektorze biurowym towarzyszyło wiele badań, także przy udziale Internetu rzeczy. W efekcie, w miarę jak życie staje się coraz szybsze, rośnie zapotrzebowanie na obiekty inteligentne, programowalne i zapewniające wysoki poziom interakcji między pracownikami biurowymi. Dlatego widzimy nowe duże marki, które mogą projektować i produkować wysokiej jakości meble, np. Loctek, Jiechang, OMT, Aoke, CONSET, Chuangqi.

Fokus na starszych

Znaleźć atrakcyjne i wygodne rozwiązania, odpowiedzi na konkretne potrzeby seniorów – to jeden z głównych tematów w najbliższej edycji CIFF. Ten sektor przez wiele lat był nieco zaniedbywany, nie tylko pod względem ilości, asortymentu lub stosowanej technologii, ale zwłaszcza pod względem komfortu.

W tym roku podczas CIFF jeden pawilon będzie prawie w całości poświęcony tematyce osób starszych, gdzie zaprezentowane zostaną meble estetyczne i wygodne, zapewniające wsparcie zarówno ciału, jak i duchowi tych, którzy nie są już najmłodsi. Będzie można odwiedzić firmy, wyjątkowo zaangażowane w tę dziedzinę, m.in. Jinlu, Waltz Medical, Vou, Igoldenof, Boxuan i Depin.

Komfort w przestrzeniach publicznych

Meble zapewniające wysoki poziom komfortu mają duże znaczenie w poczekalniach. W rzeczywistości czekanie na samoloty lub pociągi przez dłuższy czas w niepewnych warunkach powoduje dodatkowy stres. Będzie też szereg rozwiązań, proponowanych dla sektora szkolnego. Meble idealne, mocne i wygodne, zdolne poradzić sobie z intensywnym użytkowaniem przez uczniów. Tak więc wraz z głównymi markami, takimi jak Lijiang, Hongji, Oshujian, zostanie udostępniona platforma dla tych dedykowanych sektorowi szkolnemu, takich jak Hongsheng, Jubao, Hongyu.

Pawilon tematyczny „Office Life 2018” został zaprojektowany przez Zhu Xiaojie (będącego zarazem kuratorem tej przestrzeni), który analizuje wspólne środowisko pracy pod kątem tematu „Harmonia, witalność, piękno”, gdzie granice między domem a biurem zacieerają się, a przyjazna i odprężająca atmosfera inspiruje i zwiększa poziom efektywności menedżerów oraz pracowników.

„Global Office Furniture Outlook”

Jest to forum organizowane przez CIFF i Edimotion, daje profesjonalnym operatorom i międzynarodowym dziennikarzom z tej branży możliwość omówienia środowisk pracy i trendów. Tematem 9. edycji jest „Inteligentne biuro”.

To tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotowali organizatorzy targów CIFF w Guangzhou. Potwierdza to pozycję imprezy jako idealnej platformy biznesowej do znalezienia wiarygodnych partnerów biznesowych, a także produktów i rozwiązań dostosowanych do wszystkich wymagań i przedziałów cenowych.

 

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
0.0