data publikacji

Fields to współczesna koncepcja, która łączy w sobie wspólnotę i prywatność, spotkania i pracę indywidualną, jednostkę i grupę.

Seria Fields | Fot. Kinnarps
Seria Fields | Fot. Kinnarps

Seria Field, opracowana i zaprojektowana we współpracy ze szwedzkim projektantem Olle Gyllangiem z firmy Propeller Design, obejmuje meble wspierające nowoczesny styl pracy. Zostały one stworzone z myślą o przestrzeni biurowej, opartej na aktywności.
Seria Fields umożliwia formowanie przestrzeni wspólnej, miejsc spotkań, odizolowanego obszaru wewnątrz pomieszczeń, kreatywnego środowiska pracy i przestrzeni – zarówno z myślą o pracy grupowej, jak i indywidualnej.

Moduły serii Fields można w dowolny sposób łączyć i umieszczać dokładnie tam, gdzie są potrzebne. Dzięki szerokiej gamie elementów oraz bogatej palecie barw, materiałów i akcesoriów nadasz przestrzeni wybrany przez Ciebie charakter.

Dużym wyzwaniem przy projektowaniu serii Fields było stworzenie dogodnych warunków, odpowiadających różnym rodzajom aktywności, których wymaga nowoczesne miejsce pracy. Od samodzielnej pracy w zacisznym miejscu, pozwalającym nam skoncentrować się i w spokoju wykonać zadanie, po różnego rodzaju spotkania i współpracę. Projekt został tak zbalansowany, aby poszczególne elementy mogły być łączone z zachowaniem spójności.

– Podstawową koncepcją serii Fields jest modułowy i elastyczny system, w którym funkcje i elementy mogą być łączone w zależności od wymagań, warunków i przestrzeni. Stworzyliśmy elementy konstrukcyjne i możliwości, które mogą być wykorzystane przez architekta do zaprojektowania wysokiej jakości funkcjonalnych środowisk – mówi projektant Olle Gyllang, Propeller Design AB.

Seria Fields to odpowiedź na stworzoną przez Kinnarps koncepcję Next Office, definiującą nowoczesne podejście do pracy i miejsc, w którym ją wykonujemy. W ciągu dnia pracy wykonujemy wiele różnych zadań, ale dzięki technologii możemy wykonywać je tam, gdzie chcemy, i wtedy, kiedy chcemy. Niekoniecznie w biurze, przy „własnym” biurku. Zapotrzebowanie na indywidualne stanowiska pracy maleje, ustępując miejsca elastycznym środowiskom opartym na aktywności.

Seria Fields idealnie wpasowuje się w te środowiska, umożliwiając zróżnicowanie i dostosowanie do charakteru zadań.


 

Więcej informacji i zdjęć na stronie kinnarps.com/pl

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0