data publikacji

ORGATEC to już nie tylko same targi, ale i szereg imprez towarzyszących: wystawy, konferencje, spotkania, branżowe dyskusje i spotkania w gronie ekspertów z branży.

Fot. Orgatec / Koelnmesse
Fot. Orgatec / Koelnmesse

To tylko część atrakcji, jakie przygotowali dla wystawców i odwiedzających tegoroczne targi Orgatec 2016 w Kolonii organizatorzy.

Ta duża impreza (największa w Europie, jeśli chodzi o meble do biur, oświetlenie, IT i kompleksowe wyposażenie nowoczesnych stanowisk pracy) odbywać się raz na dwa lata. Tegoroczna edycja będzie miała miejsce w dniach 25-29 października.


Organizatorzy (KOELNMESSE / Targi Kolońskie) spodziewają się w tym roku ok. 600 wystawców z blisko 40 krajów i kilku kontynentów.

Polskę reprezentować będą (po raz kolejny) takie firmy, jak Grupa Nowy Styl, MDD, Balma, Furniko i inni. Pełna lista wystawców tegorocznego show dostępna jest pod tym linkiem

Duża ilość imprez towarzyszących i wystaw sprawia, że ORGATEC 2016 dostarczy wiele nowych, ważnych impulsów do projektowania inspirujących biur i środowisko pracy. Kongresy z udziałem specjalistów wysokiej klasy, wykłady, pokazy specjalne oraz inne atrakcje dostarczą wielu wyczerpujących informacji, będąc też świetną możliwością wymiany najnowszych informacji z branży.


Pokazy, wystawy, wydarzenia specjalne

Competence Centre – RE / WORK

RE / WORK - Moments of Inspiration by Ippolito Fleitz Group – tutaj zaprezentowane zostaną szczególne wydarzenia o kluczowym znaczeniu, funkcjonujące w świecie pracy. Wystawa, niepozbawiona poczucia humoru, zajmie ok. 500 mkw. powierzchni wystawienniczej.

Innovation of Interior

W hali 8 eksperci z Haute Innovation przygotują i zaprezentują specjalny pokaz „Smart Office Materials”, dotyczący potencjału środowiska pracy, jaki osiągnąć można dzięki najnowszym, innowacyjnym materiałom.

Boulevard

Tradycyjnie już w hallu (pomiędzy halami wystawienniczymi) zaaranżowane zostaną wyjątkowe,  kreatywne przestrzenie: do relaksu, wypoczynku, pracy z laptopem lub rozmów dla gości targów. Motto tego miejsca to „Creativity Works”.

Design Meets Movement

Ta wielofunkcyjna przestrzeń (260 mkw.) będzie jedną z spektakularnych atrakcji na targach ORGATEC 2016. Design Meets Movement to koncepcja LINAK, stworzona przy współpracy z wiodącymi projektantami z całej Europy, która ma zaskoczyć, inspirować i pobudzić niekonwencjonalne podejście do przestrzeni – wykreować interior design, ale na… zewnątrz. 


Konferencje

Work&Style

Konferencja Work & Style, zorganizowana we współpracy z niemieckim dziennikiem „Die Zeit”, zainauguruje tegoroczny ORGATEC. Uczestnicy spróbują zmierzyć się z ważnymi, kluczowymi kwestiami: Jaką rolę odgrywa praca w tożsamości nadchodzącej generacji? Jak praca, życie i sposób życia będą na siebie wpływać? Jacy pracodawcy będą atrakcyjni dla pracowników? Jak będziemy pracować i jakie podejście do pracy będzie w przyszłości najbardziej skuteczne?

Trend Forum

To cykl prezentacji i wykładów, którym towarzyszą dyskusje ekspertów i zaproszonych gości, dotyczący kultury pracy, sposobu pracy, a także prezentacje case studies z wielu krajów i biur (przykłady konkretnych rozwiązań, przykłady warte naśladowania).

Szczegółowy program można zobaczyć tutaj

Speakers´ Corner

To miejsce, w którym wystawcy mogą zaprezentować swoje nowości produktowe, wystąpić z krótkimi wykładami i prezentacjami. Program zostanie opublikowany w sierpniu 2016 r.


 

Targi ORGATEC rozwijają się od wielu lat, mając ambicję bycia miejscem, gdzie nie tylko można zobaczyć najnowsze propozycje umeblowania i wyposażenie biur od A do Zet. Tutaj jeździ się, by śledzić najnowsze trendy (w organizacji pracy, aranżacji miejsc pracy), podziwiać design i ergonomiczne rozwiązania, oglądać inspirujące przykłady i wzory do naśladowania, brać udział w spotkaniach z ludźmi z branży, mieć sposobność porozmawiać z twórcami i producentami. Oraz chłonąć tę wyjątkową atmosferę święta branży, czerpiąc inspiracje i pomysły do dalszej pracy.

Na ORGATECu po prostu warto być – z wielu względów!Po szczegółowe informacje zapraszamy na oficjalną stronę Targów ORGATEC 2016!

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0