data publikacji

CIFF Guangzhou 2021 – już 18 marca start 47. edycji China International Furniture Fair.

Od lat CIFF Guangzhou jest platformą, gdzie można obserwować aktualne trendy w projektowaniu mebli i aranżacji przestrzeni, a także innowacje.
Od 28 do 31 marca odbędą się Office Show, największe targi mebli biurowych na świecie, które będą zawierały pełen przegląd rozwiązań dla środowiska pracy

To także trzecia edycja, która odbywa się od początku globalnej pandemii. Łączna powierzchnia wystawy to 750 tys. mkw., przewidziany jest udział  4 tys. wystawców i 300 tys. odwiedzających – jak zwykle będą to profesjonaliści związani z biznesem meblowym i łańcuchem dostaw, designerzy i projektanci.  W tym roku CIFF Guangzhou 2021 zaoferuje ponad 20 inspirujących wystaw i wiele konferencji z udziałem firm, akademii i znanych projektantów.

Od lat CIFF Guangzhou jest platformą, gdzie można obserwować aktualne trendy w projektowaniu mebli i aranżacji przestrzeni, a także innowacje. Nowy program o nazwie „CIFF Designers' Circle” ma na celu umożliwienie interakcji ze społecznością projektantów,  lepszego poznania trendów projektowych, gromadząc wiodące marki z branży i promowanie innowacji poprzez najwyższej jakości ekspozycje projektowe, poszukiwania nowych produktów, metod i formatów, nowych rynków. Będąc jedyną na świecie wystawą poświęconą wyposażeniu  domu, CIFF reprezentuje całą sieć branżową obejmującą pięć sektorów, w tym meble domowe, biurowe, Homedecor i Hometexile, Outdoor & Leisure oraz CIFM / interzum Guangzhou.  Jest platformą kompleksowych usług zakupowych na skalę światową, oferująca optymalne rozwiązania.

Pierwszy etap targów (od 18 do 21 marca) zostanie tradycyjnie poświęcony całemu spektrum mebli i wyposażenia dla domów - od wnętrz po zewnętrzne i ogrodowe, od mebli po akcesoria, elementy dekoracji wnętrz. Słowem: będzie to szeroki wachlarz oryginalnych i różnorodnych rozwiązań dla każdego środowiska domowego (meble designerskie premium, rzemieślnicze, tapicerowane itp.).

Sektor projektowania zostanie podkreślony przez obecność nowego wydarzenia - „Design Spring Contemporary Chinese Furniture Design Show”, gdzie zaprezentowane zostanie tradycyjne chińskie wzornictwo i jego droga do obecnego poziomu projektowania.
Podczas „Design Dream Show” zaprezentowane zostaną różne możliwości projektowania przestrzeni domowej, mające na celu podwyższenie komfortu i jakości wnętrz.
„Homedecor & Hometextile” zaprezentuje nowe trendy w dekoracji wnętrz: wyposażenie, oświetlenie, obrazy, dekoracje, sztuczne rośliny.
Konferencja „China Interiors & Decorations” przyniesie więcej nowych inspiracji dla wyposażenia domu.
„Outdoor & Leisure” będzie koncentrować się na stylu życia na świeżym powietrzu, oferując meble do spędzania wolnego czasu, dekoracje ogrodowe, artykuły do grillowania.

W drugiej fazie – od 28 do 31 marca – odbędą się Office Show, największe targi mebli biurowych na świecie, które będą zawierały pełen przegląd rozwiązań dla środowiska pracy, komercyjnych przestrzeni publicznych, a także środowisk medycznych, opieki zdrowotnej i nauki. Zobaczyć tu będzie można m.in. meble biurowe i fotele, inteligentne rozwiązania biurowe, siedziska do przestrzeni publicznych, meble do placówek opieki zdrowotnej i seniorów, a także biurka i wyposażenie dla szkół i uczelni.

Fazie biurowej targów także towarzyszyć będą wyjątkowe wydarzenia tematyczne – między innymi wystawa środowiska biurowego, która zaprezentuje potrzeby młodego pokolenia w świecie biurowym. „2030+ International Future Office” to forum zorganizowane wspólnie przez CIFF Guangzhou i China National Furniture Association, które przyciąga razem wiodące światowe marki mebli biurowych oraz dzieła sztuki współczesnej i awangardowej.

CIFM / interzum guangzhou 2021 będzie gościć producentów najwyższej jakości maszyn i maszyn do obróbki drewna, materiałów i technologii potrzebnych do produkcji mebli, takich jak akcesoria sprzętowe, płyty szafek, obrzeża i obróbka powierzchni.


Więcej informacji na temat CIFF: www.ciff.furniture


 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0