data publikacji

W 44. edycji targów mebli CIFF Szanghaj uczestniczyła rekordowa liczba wystawców i odwiedzających.

44. CIFF Shanghai | fot. biuro-kreacja.info

Według danych organizatora, ilość odwiedzających i wystawców wyniosła 150 766 osób z Chin i zagranicy, ponad 1500 firm. W ramach imprez towarzyszących odbyło się ponad 40 konferencji, forów i wydarzeń tematycznych.

Wydarzenie, zorganizowane przez China Trade Trade Guangzhou Exhibition General Co. Ltd. i China Foreign Trade Macalline Exhibition Co. Ltd., miało ambicję ożywić model targowy – sprawić, by korzyści odnieśli wystawcy i goście, łącząc bogatą ofertę targów z konkretnymi możliwościami biznesowe. Współpraca z chińskimi i międzynarodowymi stowarzyszeniami medialnymi i handlowymi umożliwiła również zorganizowanie obecności wybranych grup dealerów, projektantów wnętrz, architektów i deweloperów nieruchomości.

Podczas CIFF Shanghai 2019 obecni byli reprezentanci całego łańcucha dostaw mebli, obejmującego wszystkie sektory mebli domowych, ze szczególnym uwzględnieniem chińskiego designu i międzynarodowej produkcji, mebli ogrodowych, wystroju wnętrz, tkanin meblowych, wyposażenia dla biur i maszyn dla przemysłu meblowego.
Blisko osiemdziesiąt procent chińskich marek projektowych było obecnych na targach, co pokazuje, że CIFF Shanghai jest obecnie najwyższym punktem odniesienia dla jakości i innowacji oraz miejscem wyznaczającym trendy w wyposażeniu. Obecność stale rosnącej liczby zagranicznych gości z branży  potwierdza rolę CIFF jako niezbędnej platformy do wejścia na coraz bogatszy i wymagający rynek chiński.

Te nieustannie, z roku na rok ewoluujące targi, mają na celu podnoszenie jakości całego przemysłu meblowego w Chinach, oferując inspirującą treść. 44. edycja CIFF w Szanghaju była miejscem szeregu ważnych wydarzeń, seminariów, konkursów i innowacyjnych inicjatyw, z których najbardziej godne uwagi było forum projektantów,  piąta edycja EAST Design Show, oraz 7. edycja Design Dream Show (DDS), w której zaproponowano najbardziej innowacyjne trendy, świadcząc o wartości chińskiego wzornictwa i promując międzynarodową konkurencyjność lokalnego przemysłu. Wśród innych, nie mniej udanych wydarzeń, wymienić można: Międzynarodowe Forum Architektoniczne, China Design Forum, Witness the Pinnacle, China Interiors & Decorations Conference oraz Office Life Theme Hall.

Nowe pomysły i ciekawe inicjatywy są już planowane na 46. CIFF w Szanghaju, który odbędzie się za rok – w dniach 7-10 września 2020 r.

Tymczasem spojrzenia branży skierowane są na najbliższy event –  45. CIFF Guangzhou. Oto terminy tych targów:
1. Faza: 18–21 marca 2020 r - meble domowe, wystrój domu i tkanina domowa, meble ogrodowe i wypoczynkowe
2. Faza: 28–31 marca 2020 r - meble biurowe, meble komercyjne, meble hotelowe i maszyny meblowe oraz surowce


Więcej informacji na temat CIFF: www.ciff.furniture  

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0