data publikacji

Warszawski showroom Kinnarps – zaprasza w nowej aranżacji.

W showroomie Kinnarps zobaczymy m.in. serie Fields i Space, krzesła Leia oraz fotele Phaze projektu Karima Rashida
Showroom w Warszawie jest modelową ilustracją koncepcji Next Office

Zaktualizowana ekspozycja showroomu Kinnarps w Warszawie prezentuje ofertę wszystkich marek należących do Grupy Kinnarps, uzupełnioną o wielokrotnie nagradzane nowości: serie Fields i Space, krzesła Leia oraz fotele Phaze projektu Karima Rashida.

– Poprzednia rearanżacja showroomu w Wraszawie miała miejsce pod koniec 2014 i po kilku latach bardzo intensywnego użytkowania postanowiliśmy przygotować go na kolejne wyzwania, prezentując naszym klientom najnowsze, najbardziej innowacyjne i najbardziej inspirujące rozwiązania w branży. W stale przyspieszającym otoczeniu biznesowym ostatnich kilka lat stanowi odpowiednik co najmniej dekady – komentuje Beata Rejkowska, Sales Operation Director w Kinanrps Polska. – Aranżacje naszych showroomów stanowią cenne źródło inspiracji. Ułatwiają klientom wyobrażenie sobie, jaki wpływ na efektywność, współpracę, komunikację oraz wizerunek pracodawcy ma wnętrze, uwzględniające potrzeby i specyfikę pracy danej firmy czy zespołu.

Showroom w Warszawie, który jest modelową ilustracją koncepcji Next Office™, prezentuje najnowsze i najciekawsze rozwiązania, wspierające różne typy nowoczesnych miejsc pracy – od klasycznych biur do przestrzeni coworkingowych oraz miejsc pracy opartych na aktywnościach, tzw. activity based working.

– Showroomy są najbardziej widocznym elementem naszej działalności, dlatego zależy nam, aby stanowiły żywą wizytówkę misji Kinnarps - Workspace soultions. Aby inspirowały architektów, prowokowały klientów do myślenia o biurze jako narzędziu do zarządzania i współtworzenia tożsamości marki klienta oraz scenografii dla marek osobistych jego pracowników, aby służyły jako miejsce spotkań i wymiany poglądów i na co dzień tętniły życiem – dodaje Aleksandra Krawsz, Marketing PR Manager Kinnarps Polska. – Wszystkich, których interesują zmiany i wyzwania dla współczesnych środowisk pracy, serdecznie zapraszamy na Puławską 354/356 w Warszawie.

Przypomnijmy, że w lipcu 2003 r. Kinnarps zakupił nieruchomość, składającą się z budynku biurowego o pow. 1500 mkw., który zdecydowano się zmodernizować i powiększyć o 500 mkw. Projekt rozbudowy i aranżacji wykonał zespół architektów z warszawskiej pracowni Decorum Architekci pod kierunkiem Zbigniewa Tomaszczyka i Ireny Lipiec. O swoim zadaniu Zbigniew Tomaszczyk mówił: „Zależało nam na stworzeniu obiektu, który stylistycznie nawiązywałby do wzornictwa skandynawskiego, a jednocześnie prezentował rozwiązania dostosowane do polskich warunków i tradycji.”

Po 10 latach od otwarcia siedziby Kinnarps, w 2014 roku rearanżacji ekspozycji dokonał zespół Piotra Wełniaka oraz Anity Chudeckiej. Autorzy nowej koncepcji aranżacji showroomu Kinnarps w Warszawie zwracali uwagę na kluczowy aspekt tego projektu.

 

 

 

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0