data publikacji

Real Estate Management Congress już 25-26 października w Warszawie! MDD – partnerem strefy networkingowej podczas tego wydarzenia.

 

Real Estate Management Congress to wydarzenie organizowane przez redakcję magazynu Real Estate Manager w dniach 25-26 października na Stadionie Narodowym w Warszawie. Jest to pierwsze takie wydarzenie o zasięgu międzynarodowym.

Fabryka Mebli Biurowych MDD jest partnerem strefy networkingowej eventu.  Dla wszystkich uczestników przygotowano specjalną strefę chillout, w której mieści się scena innowacji oraz specjalnie zaprojektowana przez MDD przestrzeń spotkań biznesowych. Dodatkowo  fotele ULTRA wyposażą scenę główną dla panelistów.

Stworzenie warunków sprzyjających nawiązywaniu relacji biznesowych, a także wymianie wrażeń i doświadczeń jest – poza możliwością zdobycia unikalnej i praktycznej wiedzy – jednym z największych atutów eventu.

Wydarzenie przeznaczone jest dla profesjonalistów, zainteresowanych networkingiem, poszerzaniem horyzontów i zdobywaniem bezcennej wiedzy o prowadzeniu działów nieruchomości.


 

Program oraz inne informacje na temat Real Estate Management Congress znajdą Państwo tutaj


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0