data publikacji

Firma MDD zadebiutowała na londyńskich targach 100% DESIGN – i to od razu w roli jednego z głównych partnerów wydarzenia.

Fot. MDD
Lada MDD przy wejściu do hali Olympia London, gdzie odbywały się Targi 100% Design | Fot. MDD

MDD miało również możliwość prezentowania się w tym roku na Clerkenwell Design Week, imprezie odbywającej się także w Londynie.

– Mamy świadomość, że nasz udział w wydarzeniach tego typu jest po prostu konieczny, jeśli chcemy promować nasze produkty i być obecni na rynku brytyjskim – mówi Anna Jabłońska, Area Export Manager w MDD. – Do udziału w 100% Design zachęciła nas renoma i możliwości, jakie daje tego typu impreza. Poza tym już przy organizacji Clerkenwell Design Week udało nam się nawiązać dobry kontakt z organizatorami i wynegocjować dobre warunki uczestnictwa, stąd MDD będzie również obecne w przyszłym roku na obu tych imprezach.

Czy w dobie internetu, dającemu przecież duże możliwości obejrzenia mebli wybranego producenta bez wychodzenia z własnego biura (mamy możliwość przesyłania zdjęć, filmów, prezentacji, wizualizacji) warto uczestniczyć w takich wydarzenia, jak targi czy festiwale designu?

– Zdecydowanie udział w tego typu wydarzeniach daje nam okazję do promocji marki MDD, szczególnie biorąc pod uwagę znaczenie Londynu w świecie designu. To także podkreśla naszą obecność na arenie międzynarodowej, tym bardziej że nasza oferta wpasowuje się w idee nowoczesnego designu, permanentnego rozwoju, odważnych projektów oraz ergonomii. Po prostu musieliśmy tam być! – podkreśla Anna Jabłońska, Area Export Manager w MDD.

Pisaliśmy o tym już wcześniej, ale warto w tym miejscu przypomnieć, że Fabryka Mebli Biurowych MDD była jednym z pięciu (i jedynym polskim) sponsorem 22. edycji Targów 100% Design, które odbyły się pod koniec września.

100% Design to jedna z ważniejszych europejskich imprez, związanych z wyposażeniem wnętrz i wzornictwem, skupiająca profesjonalistów z branży. Udział w wydarzeniu wzięło blisko 26 tys. gości – w tym architekci, projektanci, designerzy oraz przedstawiciele branży z wielu krajów. Przestrzeń wystawiennicza została podzielona na pięć sekcji, w tym Emerging Brands, Design & Build, Workplace. Szeroka gama rozwiązań, prezentowanych w sekcji Workplace, odzwierciedla rosnące zainteresowanie i coraz większe znaczenie projektu dla przestrzeni biurowych.

Marka MDD receptions została zaprezentowana w postaci trzech projektów lad recepcyjnych (Valde, Linea i Zig-Zag), ustawionych przy głównych wejściach do hali Olympia London. To sztandarowe projekty MDD, które cieszą sie ogromnym uznaniem i zaufaniem odbiorców.

– Realizowaliśmy projekty m.in. dla Białego Domu, Luwru, na Szczyt Rady Europy czy do telewizyjnego studia olimpijskiego w Londynie – mówi Anna Jabłońska z MDD. – Lady recepcyjne stanowią mocny fundament naszego biznesu, który intensywnie się rozwija. MDD to lider w segmencie projektowania i wdrażania kompleksowych rozwiązań dla biur w Polsce. Jesteśmy firmą globalna, dlatego obecność na targach stanowi ważny i naturalny element umacniania naszej pozycji na rynkach międzynarodowych. 

 

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
0.0