data publikacji

Wrześniowa edycja CIFF 2016 (China International Furniture Fair) odbędzie się w Szanghaju.

 CIFF-Szanghaj 2016 | EAST Design Show
 CIFF-Szanghaj 2016 | EAST Design Show

Od 7 do 10 września Szanghaj będzie niekwestionowaną stolicą chińskiego i azjatyckiego designu. Targi będą miały miejsce w Exhibition & Convention Center.

Na 400 tys. mkw. powierzchni znajdą się stoiska i ekspozycje dwóch tysięcy producentów wyposażenia domu, mebli biurowych, mebli ogrodowych, tekstyliów i dodatków meblowych, a także maszyn i surowców do produkcji mebli.
Jak szacują organizatorzy, w wydarzeniu uczestniczyć będzie ponad 100 tys. gości z całego świata –  specjalistów związanych z branżą i biznesem meblowym, a także przedstawiciele mediów i prasy branżowej (w tym nasza redakcja!).

Tak jak miało to miejsce w poprzednich edycjach, także i tym razem organizatorzy CIFF starają się zapewnić wystawcom i zwiedzającym możliwość uczestniczenia w wyjątkowej imprezie, będącej najlepszą platformą handlową w tym sektorze, zapewniającą biznesowi wyjątkową możliwość  spotkań i omówienia istotnych kwestii.

Jedną z imprez towarzyszących targom CIFF-Szanghaj 2016 będzie EAST Design Show – czyli wybór najlepszych mebli, zaprojektowanych i wykonanych przez wiodące, wpływowe marki azjatyckie,  wyróżniające się dobrym wzornictwem i wysoką jakością.

EAST Design Show to promocja chińskiego design i świetna okazja, aby poznać ciekawe, oryginalne produkty i projekty. Organizacją wydarzenia zajmie się Zhu Xiaojie – znany projektant, dyrektor Wenzhou Furniture College, Hou Zhengguang – założyciel Shanghai Each Corporation i MoreLess Design, oraz Song Jianming – wicedyrektor chińskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Założeniem CIFF jest nie tylko wspieranie znanych projektantów, ale też wyszukiwanie i promowanie młodych talentów. EAST Design Show w założeniu ma stać się międzynarodową platformą, gdzie będzie możliwość poznania twórców oraz wymiany pomysłów i doświadczeń.

Program imprezy przewiduje wiele forów tematycznych, w których udział wezmą wpływowi projektanci, młode talenty, reprezentanci nagradzanych chińskich firm, szkół projektowych,  branżowych mediów.Dodatkowe informacje o CIFF-Shanghai 2016

 

Jak wyglądała wiosenna edycja targów CIFF w Kantonie? Tu znajdziecie naszą relację:

Targi CIFF 2016: office trendy

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0