data publikacji

Jak odmienić balkon lub biuro na wiosnę? Rozwiązaniem może być syntetyczna trawa.

Dewy Grass | Fot. Coniveo
Dewy Grass | Fot. Coniveo


Firma Coniveo, dystrybutor i instalator wykładzin obiektowych, wprowadziła do oferty nową linię produktów. Dewy Grass to kolekcja wysokiej jakości, syntetycznej trawy w ośmiu kolorach. Materiał może być stosowany zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na tarasach, balkonach i ogródkach restauracyjnych. 

Syntetyczną trawę Dewy Grass stworzono z myślą o aranżacji miejsc, w których naturalna trawa nie może rosnąć. Doskonale sprawdzi się zatem jako pokrycie podłoża na balkonach i tarasach, w restauracyjnych ogródkach.

Dewy Grass dostępna jest w ośmiu kolorach, w różnych gramaturach i wysokościach. Najniższa ma wysokość 7 mm, a najwyższa aż 38 mm. Pozwala to dobrać odpowiedni materiał w zależności od rodzaju i przeznaczenia przestrzeni.
Syntetyczna trawa może być również stosowana wewnątrz budynków, jako element dekoracyjny, np. jako podłoże w strefach relaksu, w przestrzeniach biurowych.

– Zauważyliśmy, że coraz więcej instytucji i klientów indywidualnych poszukuje ciekawych elementów aranżacji przestrzeni. Dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić nową linię produktów, o wysokiej jakości i doskonałych właściwościach użytkowych. Syntetyczna trawa Dewy Grass sprawdzi się zarówno w przestrzeniach publicznych i budynkach użyteczności publicznej, jak i w hotelach czy restauracjach, a także w obiektach sportowych – mówi Joanna Falkowska, Product Manager Dewy Grass w firmie Coniveo.

Trawa syntetyczna Dewy Grass jest zbudowana z różnych rodzajów włókien syntetycznych, dlatego doskonale imituje naturalną trawę. Materiał charakteryzuje odporność na działanie promieni UV. W trakcie użytkowania nie zmienia on koloru, ani struktury i pozostaje miękki.

Podkład ma otwory odprowadzające wodę deszczową, a w przypadku zabrudzenia trawę można czyścić za pomocą węża ogrodowego.


Kolekcja Dewy Grass została wyprodukowana w Europie. Wśród dostępnych materiałów znajdują się dobrej jakości trawy ekonomiczne, a także trawy specjalistyczne. Niektóre produkty, np. Green Office ze względu na certyfikat niepalności Bfl-s1, można układać w obiektach użyteczności publicznej.


Więcej informacji na temat kolekcji traw syntetycznych można znaleźć tutaj


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0