data publikacji

W ciągu dnia pracy mamy do czynienia z wieloma różnymi zadaniami, często o zróżnicowanym charakterze. Nie dziwi więc fakt, że od środowiska pracy oczekujemy elastyczności.

Fields | Fot. Kinnarps
Fields | Fot. Kinnarps

Stockholm Furniture Fair już za nami. Innowacyjną ofertę zaprezentował tam Kinnarps.

Fields jest nową serią systemów modułowych, zaprojektowanych z myślą o aktywnym środowisku pracy. Rodzina Fields obejmuje sofy, stoły, ścianki i fotele, a każdy z tych produktów to narzędzie, które można odpowiednio dostosować do własnych potrzeb i preferencji. Fields to także szereg rozwiązań idealnych do każdego rodzaju zadań – niezależnie od tego, czy chodzi o pracę w zespole, czy też indywidualnie i w skupieniu, sam na sam z własnymi myślami.
 
Seria Fields została zaprojektowana przez Ollego Gylanga, projektanta ze sztokholmskiej pracowni Propeller Design AB, jednej z najbardziej znanych szwedzkich firm, specjalizujących się w projektowaniu przemysłowym i strategiach projektowania.

– Projektując serię Fields, dążyliśmy do swego rodzaju równowagi. Wygląda na to, że udało nam się to osiągnąć. I nie chodzi tu tylko o spokojny i łagodny wygląd poszczególnych elementów serii, lecz także o harmonię, jaką produkty z serii Fields wprowadzają do biurowych wnętrz. Rozwiązania z serii Fields nadają się zarówno do zadań zespołowych, jak i pracy indywidualnej, zapewniając świetne warunki oraz wysoki poziom komfortu w każdej z tych sytuacji – mówi Olle Gyllang.

W ciągu dnia pracy mamy do czynienia z wieloma różnymi zadaniami, nieraz o bardzo zróżnicowanym charakterze. Nie dziwi więc fakt, że od naszego środowiska pracy oczekujemy elastyczności.
I tu właśnie do gry wkracza seria Fields – rodzina modułowych rozwiązań, dzięki którym w łatwy sposób można przekształcić dostępną powierzchnię w salę konferencyjną, przestrzeń do pracy w mniejszych lub większych grupach, a także wydzielić miejsca idealne do samodzielnej pracy w skupieniu.

Fields to odpowiedź na potrzebę wszechstronności biura; to system, który zaciera granice pomiędzy pracą indywidualną a pracą zespołową. To rozwiązanie, które sprawi, że każdy odnajdzie w biurze swoje miejsce – stosownie do potrzeb, preferencji i wymagań aktualnie wykonywanych zadań.

Fields, jako seria rozwiązań o uniwersalnym zastosowaniu, sprawdzi się świetnie w środowisku typu Activity-Based Working. Co więcej, produkty z tej serii można spersonalizować zgodnie z własnym życzeniem dzięki szerokiej gamie dostępnych rodzajów tapicerek, dodatków i elementów. Słowa-klucze to różnorodność i wszechstronność.


Więcej informacji: www.kinnarps.com

 

Więcej inspiracji i trendów dla nowoczesnego i ergonomicznego miejsca pracy można znaleźć tutaj:

- Pilates przy biurku

- Doskonałe Deli

- Avant - ponad kategoriami

- Capella - fotel aktywny

- Biuro przyszłości - pracownik w centrum uwagi

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0