data publikacji
Orgatec

Mockup Office to nowe miejsce w Warszawie – przestrzeń, w której architekci, projektanci, inwestorzy oraz klienci mogą zobaczyć, jak współpracują ze sobą konkretne rozwiązania z zakresu designu i aranżacji przestrzeni.

Mockup Office to inicjatywa firm, związanych z branżą architektury wnętrz biurowych i kontraktowych
W Mockup Office prezentowane są produkty firm CROWN, LIDO, POLFLOR

Mockup Office* to strefa testów, laboratorium, showroom, studio – miejsce, które się zmienia w zależności od potrzeb, trendów i nowych pomysłów na wnętrza biurowe. Można tu obejrzeć i przetestować np. meble, płytki dywanowe, wykładziny, tapety etc.

Poza tym Mockup Office  spełniać będzie też rolę biura co-workingowego, go którego można będzie przyjechać z laptopem, usiąść w wybranym miejscu, spotkać się z ludźmi, przetestować: nowa płytkę dywanową, biurko, siedzisko oraz skorzystać z bogatej biblioteki materiałów wyposażenia wnętrz.

Uroczyste otwarcie miało miejsce 28 maja bieżącego roku, kiedy to w Mockup’ie spotkało się kilkadziesiąt osób (architektów, inwestorów, przedstawicieli firm, które w tym miejscu prezentują swoją ofertę). W rozmowach dominowały opinie o świetnym pomyśle na prezentację proponowanych rozwiązań klientom – mobilność i elastyczność przestrzeni. Wiele osób chwaliło też dobrą lokalizację – bezproblemowy dojazd, duży parking i dogodne godziny otwarcia.

Przestrzenie Mockup Office mogą w przyszłości posłużyć jako baza do realizacji szkoleń i warsztatów dla architektów, case study i prezentacji dla klientów. Mockup Office jest otwarty dla tych wszystkich, którzy w dobrej atmosferze chcą kreatywnie popracować nad nowymi, ciekawymi projektami.
W przestrzeni Mockup Office prezentowane są produkty firm: CROWN (farby, tapety i tkaniny), LIDO (meble biurowe), POLFLOR (wykładziny obiektowe).

Mockup Office to inicjatywa firm, związanych z branżą architektury wnętrz biurowych i kontraktowych, których celem jest jak najlepsza i najwygodniejsza obsługa inwestorów.

* Mock–up – makieta, miejsce, w którym widzimy, jak sprawdzą się w rzeczywistości wizje, pomysły, idee, projekty.

 

Mockup Office: Warszawa, ul. Robotnicza 11/13, czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
2.1