data publikacji

Biuro na świeżym powietrzu. Jak dzięki nowoczesnym outdoorowym propozycjom można zaaranżować biuro pod gołym niebem?

Warto zwrócić uwagę na serię Vertex, zaprojektowaną przez ikonę współczesnego designu – Karima Rashida
W minimalistyczną stylistykę świetnie wpisuje się krzesło Tulli – projekt Tomka Rygalika dla firmy Noti

Gdy na zewnątrz robi się coraz cieplej i świeci słońce, chcielibyśmy jak najwięcej czasu spędzać w otoczeniu budzącej się do życia przyrody. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom możemy poczuć powiew wiosny nawet podczas pracy w biurze. Wielofunkcyjne propozycje dostępne w ofercie marki Everspace świetnie sprawdzają się nie tylko we wnętrzach, ale również na tarasach, balkonach i ogrodach.

TULLI: Pomysłowa funkcjonalność

Jeśli zależy nam na funkcjonalności, a przy tym na oszczędności przestrzeni, pomysłowym, a zarazem skutecznym rozwiązaniem jest wykorzystanie mebli, które już znajdują się w naszym biurze. Dobry design będzie efektywny zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Świetnym przykładem jest minimalizm, który ciągle pozostaje w trendach. Proste formy zyskały popularność i są obecne również w propozycjach outdoorowych. W minimalistyczną stylistykę świetnie wpisuje się krzesło Tulliprojekt Tomka Rygalika dla firmy Noti. Innowacyjność mebla polega na zastosowaniu technologii rotomouldingu wykorzystanej na dwa sposoby: jako kompletnego siedziska z przeznaczeniem na zewnątrz, jak i rdzenia dla wersji tapicerowanej, skierowanej do wnętrz. Uzupełnieniem fotela jest stabilny stolik kawowy Tulli, którego cechą charakterystyczną są perforacje-oczka, które przepuszczają promienie słońca. Oszczędna, szlachetna forma zestawu z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom elegancji w nowoczesnym wydaniu.

VERTEX: Elegancja poza biurem

Meble outdoorowe przeznaczone do tarasów czy ogrodów mogą być równie eleganckie, jak te znajdujące się wewnątrz biura. Hiszpańska marka Vondom ma w swojej ofercie wiele wyjątkowych propozycji. Warto zwrócić uwagę na serię Vertex, zaprojektowaną przez ikonę współczesnego designu – Karima Rashida. Inspiracją do ich stworzenia była japońska technika origami. Kolekcja dostępna jest w różnych kolorach, a także w wersji matowej, lakierowanej i z podświetleniem LED. Uzupełnieniem kolekcji są krzesła oraz stoły w kilkunastu wymiarach oraz możliwościach wyboru kształtu blatu.

Innym przykładem doskonałego outdoorowego designu może być kolekcja F3 Vondom, której cechą charakterystyczną jest futurystyczna linia. W jej skład wchodzą krzesła, stoły, fotele i leżaki.
Jeśli natomiast wolimy ponadczasowy wygląd mebli, doskonale sprawdzi się Frame Vondom, zaprojektowana przez Ramona Esteve. Kolekcja, w skład której wchodzą: stołki, stoły, krzesła, fotele i leżanki, charakteryzuje się spokojnym, geometrycznym kształtem.

Więcej outdoorowych inspiracji: http://www.everspace.pl/

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0