data publikacji

Za aranżację wnętrz siedziby spółki Edgewell Personal Care w biurowcu przy ulicy Domaniewskiej 45 odpowiedzialna jest firma CBRE, system oznaczeń wykonała Grupa Advertis.

Siedziba Edgewell Personal Care to miejsce stworzone w oparciu o najwyższe standardy aranżacji przestrzeni biurowych
Równie ważna jak zwracająca uwagę estetyka biura była funkcjonalność

Powierzchnia aranżacji obejmowała ok. 580 mkw. To przykład bardzo spójnego wizualnie projektu, w którym dominuje obecny w logotypie korporacji motyw kolibra.

Równie ważna jak zwracająca uwagę estetyka biura była funkcjonalność – zagospodarowanie poszczególnych pomieszczeń dostosowane do charakteru pracy i sposobu użytkowania.

– Proces projektowy odbywał się etapowo. Efekt jest wypadkową potrzeb klienta, wizji architekta oraz korporacyjnych wytycznych brandingowych – mówi Anna Tokarz, projektant CBRE.
Dobór wyposażenia wnętrz poprzedziły wizyty w showroomach i poszukiwania sprawdzonych rozwiązań w oparciu o najnowsze trendy.

System identyfikacji wizualnej wdrożony przez Grupę Advertis obejmował reprezentacyjną strefę recepcji z podświetlanym logotypem, oznakowanie sal konferencyjnych, tabliczki przydrzwiowe z satynowej pleksi oraz fototapety pokrywające ściany i szyby.
– Ważne było wykreowanie indywidualnych wizualnie przestrzeni, przy zachowaniu konsekwencji kompozycyjnej – podkreśla Aldona Strup z Grupy Advertis.

Dzięki zastosowaniu gradientu transparentności naklejek na płaszczyznach szklanych oraz efektu „przechodzenia” motywu przewodniego ze ścian pełnych na szyby, przestrzeń biura tworzy harmonijną całość. Siedziba Edgewell Personal Care to miejsce stworzone w oparciu o najwyższe standardy aranżacji przestrzeni biurowych.


Grupa Advertis specjalizuje się w projektowaniu i kompleksowej realizacji form przestrzennych w obszarach komunikacji wizualnej oraz elementów aranżacji wnętrz. Firma funkcjonuje na rynku od 2002 roku. W tym czasie z sukcesem wykonała szereg projektów dla największych polskich i światowych marek. W portfolio Grupy Advertis znajdują się m.in realizacje dla Medicover, Unilever, Warta, Jeromino Martins Polska, Bayer, Roche, Kompania Piwowarska, Play, Motorola, Allianz, BNP Paribas, Infiniti, BMW, Google, GUESS, Teatr 6 piętro.

 

Zobacz też:

Vileda - biuro po metamorfozie

W biurze - jak w domu?

Transformacja przestrzeni

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0