data publikacji

29 stycznia Polish Business Club organizuje Business Lunch, podczas którego przedsiębiorcy będą mogli zapoznać się ze zmianami w Ustawie o ochronie danych osobowych. Biuro-kreacja jest patronem medialnym wydarzenia.

 


Nowe przepisy dotyczą właścicieli nawet najmniejszych firm. Nad ich wdrożeniem oraz przestrzeganiem czuwa Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych.

Jak co miesiąc, Polish Business Club organizuje spotkanie networkingowe, połączone z prelekcją na ważny dla każdego przedsiębiorcy temat. Tym razem będą to nowelizacje Ustawy o ochronie danych osobowych, które weszły w życie w styczniu 2015 roku. Kary za ich nieprzestrzeganie mają być słone, nawet do 2 proc. rocznego obrotu firmy. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj

Właściciele firm nauczyli się już pytać o zgodę na przetwarzanie danych oraz informować o celu ich przetwarzania. Ale…
- czy każdy przedsiębiorca wie, jakie ma obowiązki, związane z ochroną kontaktów, które gromadzi?
- czy potrafi właściwie je przetwarzać?
- czy zna swoje obowiązki względem osób, których dane dotyczą oraz instytucji państwowych, które to kontrolują?
- czy zdaje sobie sprawę z tego, co musi zrobić, by uniknąć kar ze strony GIODO?

Na powyższe pytania odpowie specjalista od spraw ochrony danych osobowych, profesjonalny administrator ochrony danych Patryk Koralewski - radca prawny, doktorant Polskiej Akademii Nauk, ekspert z CertyfikatBDO.pl

Przedsiębiorcy spotkają się 29 stycznia o godz. 12.00 w Kafe Zielony Niedźwiedź (ul. Smolna 4).
Aby dołączyć do spotkania, należy zarejestrować się na stronie www.warsaw.plbclub.pl

UWAGA!!

Dla naszych czytelników mamy specjalny kod rabatowy, który uprawnia do 15 % zniżki.
Przy rejestracji na wydarzenie wystarczy podać kod: bkr-plbc


Każdy uczestnik spotkania ma możliwość zaprezentowania swojej działalności w krótkim wystąpieniu, co stanowi najbardziej skuteczną reklamę na rynku. – Polish Business Club daje możliwość do networkingu, a co za tym idzie, pozyskania niezwykle przydatnej wiedzy biznesowej. To także okazja do poznania naszego klubu od wewnątrz i nawiązania cennych kontaktów biznesowych z członkami naszego klubu w kameralnej, familiarnej atmosferze – podkreślają organizatorzy spotkania.


Koszt udziału w spotkaniu to 80 zł brutto (przy rejestracji on-line). Liczba miejsc jest ograniczona.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0