data publikacji

Targi CIFF to niezwykle szeroka gama rozwiązań, jeśli chodzi o branżę meblarską. Czekamy na kolejną odsłonę tego globalnego wydarzenia. 44. edycja CIFF w Narodowym Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Szanghaju potrwa od 8 do 11 września 2019 roku.

Do zobaczenia na 44. edycji CIFF w Szanghaju Hongqiao od 8 do 11 września 2019!
Więcej informacji: www.ciff.furniture

CIFF Shanghai 2019 reprezentuje cały łańcuch dostaw mebli, dlatego przyciąga i angażuje producentów, nabywców, sprzedawców detalicznych, projektantów i oczywiście media. Ponad 1500 wystawców zostało wybranych do reprezentowania tematu najbliższej edycji „Paradygmat dla globalnego życia”, czyli nowe koncepcje życia i pracy w otoczeniu wysokiej jakości produktów i nowych możliwości biznesowych.

Targi zostaną zorganizowane przez China Trade Macalline Exhibition Co. Ltd., firmę założoną wspólnie przez China Foreign Trade Guangzhou Exhibition General Corporation, główną azjatycką organizację targową, która od lat organizowała targi, wraz z Red Star Macalline Group – liderem dystrybucji mebli w Chinach. Te dwie firmy stworzyły nowy model organizacji o nazwie „Exhibition and Store Alliance”, który jest w stanie zaoferować nadzwyczajne korzyści zarówno w przypadku wystaw, jak i handlu.

Celem CIFF jest zwiększenie świadomości rynków zagranicznych na temat jakości i różnorodności chińskiego wzornictwa. Taka jest koncepcja czterech głównych obszarów wystawowych, na których organizowane są targi. Ponadto, przyciągając co roku tysiące zagranicznych gości, CIFF Shanghai stanowi doskonałą okazję dla chińskich firm eksportowych do zaprezentowania swoich produktów.
W hali 4.1, „Contemporary Design Hall”, znajdą się innowacyjne marki nowoczesnego wzornictwa wyposażenia wnętrz. Zobaczymy tam również szereg ekscytujących wydarzeń projektowych, zapewniających dokładny wgląd we współczesne chińskie trendy w projektowaniu, stanowiąc inspirację dla wielu wysokiej klasy projektantów wnętrz.

Odbędzie się piąta już edycja EAST Design Show. Ta wspaniała wystawa promuje wysokiej klasy azjatyckie wzornictwo, łącząc jednocześnie kreatywne i biznesowe perspektywy. Druga edycja Design Dream Show (DDS) jest bardzo oczekiwanym wydarzeniem, które oferuje najbardziej innowacyjne trendy i podkreśla wiarygodność chińskiego designu, jednocześnie promując międzynarodową konkurencyjność chińskiego przemysłu. Podczas tego wydarzenia, które odbędzie się na Pritzker Architecture Prize Forum, znany portugalski architekt Alvaro Siza opowie o swojej niesamowitej karierze i przedstawi kierunki współczesnego designu.

Hala 3 „International & Lifestyle” skoncentruje się na projektowaniu międzynarodowym. Wiele znanych na całym świecie marek zaprezentuje nowe innowacje i trendy oraz wprowadzi kolekcje, aby skorzystać z niezwykłej możliwości, jaką oferuje CIFF, aby wejść na dobrze prosperujący rynek chiński. Poszczególne marki i grupy firm z Niemiec, Turcji i innych krajów zagwarantują bardzo kosmopolityczną prezentację produktów.

Oprócz obecności marek lifestyle'owych, M + China Top Interior Design Award to podróż przez wysokiej klasy projekty wnętrz dla chińskiego stylu życia i ATG-Macalline Life Space. Przestrzeń ta staje się jeszcze bardziej atrakcyjna, ponieważ prezentuje różne style życia i określa przyszłe sceny życiowe. „International Lighting” zgromadzi międzynarodowe marki oświetleniowe, co sprawia, że jest to pierwszy prawdziwie międzynarodowy profesjonalny program oświetleniowy w Chinach. Hala 6.1 zostanie podzielona między meble ogrodowe, tkaniny i akcesoria domowe. Tutaj odbędą się wystawy „Outdoor & Leisure, Homedecor & Hometextile”. Na drugim piętrze centrum wystawowego, hala 5.2 „Sleep Center & Dining Room / Living Room”, hala 6.2 „Sofa” i hala 8.2 „Fashion Office” będą oferować kompletne rozwiązania na eksport.

We współpracy z CIFF Shanghai 2019 w halach 7.1 i 8.1 odbędą się drugie targi Shanghai International Furniture Machinery & Woodworking Machinery. Targi te powstały w wyniku partnerstwa między CIFF i WMF; skupiając główne technologie produkcji i wszystkie typy maszyn procesowych.


Do zobaczenia więc na 44. edycji CIFF w Szanghaju Hongqiao od 8 do 11 września 2019! Nasza redakcja będzie tam gościć już po raz kolejny.
Więcej informacji na temat CIFF: www.ciff.furniture

 

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0