data publikacji

40. edycja targów meblarskich CIFF odbędzie się w Szanghaju 11-14 września. Nasza redakcja ponownie weźmie udział w tym wydarzeniu!

 „Create a Lively Workspace” to pawilon, poświęcony w całości meblom i rozwiązaniom dla biur
Podczas targów CIFF odbędzie się uroczysta ceremonia wręczenia nagród Pinnacle Awards Asia-Pacific 2017

„Better Life, Better Work” to hasło przewodnie najbliższej edycji targów. Impreza będzie pełna niespodzianek, nie tylko z uwagi na wysoką jakość prezentowanych produktów, ale też znakomitych imprez towarzyszących, zaplanowanych dla szczególnego podkreślenia jubileuszu. Impreza odbywać się będzie od 11 do 14 września w Szanghhaju, w obiekcie targowo-wystawienniczym National Exhibition & Convention Center. Jak zdradzają organizatorzy, na 400 mkw. powierzchni wystawienniczej zobaczymy ofertę ponad 2 tys. wystawców.

Podczas wrześniowej edycji oczekiwanych jest blisko 100 tys. gości i odwiedzających – już w tym momencie ilość zarejestrowanych gości jest na poziomie 121 proc. ubiegłorocznych rejestracji.
40 edycja targów to dla organizatorów CIFF wyjątkowy powód do świętowania – z wielu przyczyn. Targi z uwagi na swoją skalę mają rocznie aż dwie edycje, każda w innym mieście (wiosenna odbywa się w Kantonie, a jesienna – w Szanghaju). Kalejdoskop ofert, prezentowanych tam przez producentów mebli i akcesoriów jest ogromny. Na targach zobaczyć możemy między innymi :
- meble do domów (zarówno klasyczne, jak i nowoczesne)
- akcesoria do aranżacji mieszkań, dodatki, tekstylia
- meble wypoczynkowe
- meble biurowe i hotelowe
- meble do miejsc  użyteczności publicznej
- materiały i urządzenia dla przemysłu meblarskiego.

„Create a Lively Workspace” to pawilon, poświęcony w całości meblom i rozwiązaniom dla biur – jedno z największych i najbardziej znaczących miejsc tego typu w Chinach. Ta część targów – z uwagi na profil naszego portalu – będzie interesować nas najbardziej.

Podczas targów odbędzie się też uroczysta ceremonia wręczenia nagród Pinnacle Awards Asia-Pacific 2017. To prestiżowy konkurs, organizowany pod patronatem CIFF, American Society of Furniture Designers (ASFD) oraz US High Point Market. Zwycięzcy, wybierani w szesnastu kategoriach, zostaną wyłonieni przez międzynarodowe grono, złożone z 19 ekspertów z branży.

Sztuce azjatyckiej i sile jej oddziaływania na design poświęcona będzie trzecia edycja EAST Design Show. Tym razem tematem przewodnim będzie „Tea art” – przy filiżance doskonałej herbaty będzie można podziwiać prace designerów i studentów z Chin i Szwecji. To spotkanie dwóch światów (jeśli chodzi o odległość geograficzną i podejście do designu) zapowiada się wyjątkowo interesująco. Poza tym w programie CIFF wiele konferencji, forów dyskusyjnych, wykładów i prezentacji dla ludzi zainteresowanych rozwojem rynku meblarskiego, trendami i designem.


Podobnie jak w latach poprzednich, organizatorzy imprezy zadbali też o liczne możliwości spotkań i kontaktów biznesowych, nawiązywania współpracy z producentami z Chin i Azji w celu rozwijania możliwości biznesowych.


Więcej informacji: www.ciff.furniture


 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0