data publikacji

CIFF to największa impreza targowa branży meblarskiej. Odbywa się w dniach 28-31 marca pod hasłem „Better life, better work”. Jesteśmy w Kantonie już po raz trzeci!

Fot. M.Szulc, biuro-kreacja.info
Fot. M.Szulc, biuro-kreacja.info

Tegoroczna wystawa odbywa się pod hasłem „Better life, better work”, a targom towarzyszyć będą seminaria i konferencje z udziałem ekspertów z branży z wielu krajów i kontynentów.

CIFF (China International Furniture Fair) to największa na świecie impreza targowa branży meblarskiej. Z uwagi na gigantyczną skalę i zasięg targów, wydarzenie podzielone jest corocznie na dwie oddzielne edycje: marcową w Kantonie i wrześniową w Szanghaju. Obecni są nie tylko wystawcy z Chin, ale też wystawcy międzynarodowi – m.in. z  USA, Włoch, Niemiec, Japonii, Korei, Turcji etc.

Portal biuro-kreacja.info będzie obecny na targach w chińskim Kantonie już po raz trzeci, obserwując dynamikę i rozwój tego wydarzenia, a także wzrost jakości proponowanej oferty, która poprawia się z roku na rok, prezentując coraz ciekawsze i warte uwagi meble i wyposażenie dla biur (lepsza jakość, bardziej ergonomiczne, nowoczesne projekty – często tworzone we współpracy z designerami z Europy).

CIFF 2017 – edycja wiosenna w Kantonie – podzielona jest na dwa etapy. Za nami faza pierwsza - od 18 do 21 marca prezentowane były meble do domów, dekoracje, tekstylia, meble ogrodowe i wypoczynkowe, a także narzędzia i surowce do produkcji mebli.
Faza druga właśnie się zaczyna, trwa od 28 do 31 marca – i obejmuje sektor mebli do biur, hoteli oraz przestrzeni użyteczności publicznej.

W marcowej odsłonie targów zaprezentuje się w bieżącym roku 3,9 tys. firm, udział weźmie ok. 170 tys. gości z branży. To znakomita okazja do nawiązania kontaktów biznesowych oraz poznania potencjału największego obecnie i najbardziej dynamicznego na świecie rynku meblowego.
Targi starają się udowodnić, że etykieta Made in China coraz mniej kojarzy się z produktem przeciętnej jakości, o niskiej cenie. W rzeczywistości coraz więcej chińskich producentów stara się tworzyć i prezentować produkty o coraz lepszych parametrach – innowacyjne, nowoczesne, nierzadko współtworzone przez projektantów z Europy Zachodniej.

Planowane wydarzenia dodatkowe:

The Office Life – pawilon, poświęcony tematyce dobrego samopoczucia w środowisku biurowym i rozwiązań mających na celu poprawę jakości pracy.
The Global Office Furniture Outlook (8th edition), - 8. edycja forum, organizowanego przez CIFF i Edimotion, podczas którego międzynarodowi specjaliści i dziennikarze z z branży mebli biurowych omawiać będą kwestie dotyczące trendów pracy.


 

Więcej informacji – na odświeżonej, oficjalnej stronie targów CIFF (dostępnej także w języku angielskim)

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0