data publikacji

MDD – jednym z głównych partnerów Targów 100% Design w Londynie.

Anna Jabłońska, Area Export Manager, MDD

Fabryka Mebli Biurowych MDD jest jednym z pięciu (i jedynym polskim) sponsorem 22. edycji 100% Design. To największe na świecie targi, związane z projektowaniem, towarzyszące London Design Festival.
Wydarzenie będzie miało miejsce w centrum wystawienniczym Olympia London w dniach 21-24 września br.

Targi 100% Design są jedną z najważniejszych europejskich imprez, związanych z wyposażeniem wnętrz i wzornictwem, skupiającą profesjonalistów z branży. Mają swoją długą historię, sięgającą 1995 roku. Tegoroczna edycja przewiduje przybycie ponad 26 tys. gości, których szacunkowy potencjał nabywczy przekracza 3,4 mld £. Będą to m.in. architekci, projektanci, designerzy, dystrybutorzy i przedstawiciele biznesu z całego świata.

Na mapie wydarzeń branżowych targi te stanowią również obowiązkowy punkt programu dla przedstawicieli mediów, co roku odwiedza je ponad 1,5 tys. dziennikarzy.

W tym roku przestrzeń wystawienniczą podzielono na pięć sekcji: Emerging Brands, Design & Build, Interiors, Kitchens & Bathrooms oraz Workplace. W poszczególnych sekcjach zaprezentują się nie tylko angielscy projektanci i producenci, ale również czołowe marki spoza Wysp Brytyjskich, w tym MDD, w części poświęconej miejscom pracy.

Głównym tematem przewodnim, widocznym zarówno w wizualnej identyfikacji przestrzeni targowej, jak i kreatywnych instalacjach, jest motyw „Experience Design”.

Szeroka gama rozwiązań prezentowanych w sekcji Workplace odzwierciedla rosnące zainteresowanie i coraz większe znaczenie projektów dla przestrzeni biurowych. Jednym z głównych elementów będą recepcje MDD, ustawione przy głównych wejściach na teren targów. Oprócz tego odwiedzający sekcję Workplace będą mogli zapoznać się z najnowszymi propozycjami i projektami m.in. z zakresu wzornictwa komercyjnego, krzeseł, foteli, zastosowań elektroniki, paneli akustycznych czy oświetlenia.

­– Marka MDD receptions zostanie zaprezentowana w postaci aż trzech projektów lad recepcyjnych, które będą ustawione przy głównych wejściach do hali Olympia London. W naturalnym otoczeniu recepcji zwiedzający będą mogli obejrzeć lady Valde, Linea i Zig-Zag. Nasi klienci mają różne potrzeby i preferencje, dlatego chcemy w jak najszerszym stopniu je zaspokajać, a prezentowane produkty są najlepszym tego przykładem. To sztandarowe projekty MDD, które cieszą się ogromnym uznaniem i zaufaniem odbiorców. Realizowaliśmy projekty m.in. dla Białego Domu, Luwru, na Szczyt Rady Europy czy do telewizyjnego studia olimpijskiego w Londynie. Dlatego jesteśmy przekonani, że nasze stoisko doskonale wkomponuje się w inspirującą i nowoczesną przestrzeń londyńskich targów – mówi Anna Jabłońska, Area Export Manager.
 
Impreza łączy świat architektury i wzornictwa z nowoczesnymi, innowacyjnymi konceptami tworząc kreatywną mieszankę nie tylko czołowych sław designu, ale również świeżego powiewu prac nieznanych jeszcze szerokiej publiczności talentów.
W programie targów przewidziano także cykl seminariów ze światowej sławy projektantami, ekspertami i profesjonalistami związanymi z architekturą i wzornictwem. Kuratorem bogatego programu wykładów będących skarbnicą wiedzy jest Design Museum w Londynie. Uczestnicy tegorocznych targów mogą również liczyć m.in. na spotkania z wybitnymi osobistościami, jak Asif Khan, Paloma Strelitz czy Afroditi Krassa.

– Lady recepcyjne stanowią mocny fundament naszego biznesu, który intensywnie się rozwija. MDD to lider w segmencie projektowania i wdrażania kompleksowych rozwiązań dla biur w Polsce. Jesteśmy firmą globalną, dlatego obecność na targach stanowi ważny i naturalny element umacniania naszej pozycji na rynkach międzynarodowych. O MDD, naszej pozycji i aspiracjach, wiele też mówi fakt, że jesteśmy jedynym tak zaangażowanym w organizację targów podmiotem spoza Wysp Brytyjskich – dodaje Anna Jabłońska, Area Export Manager.


 

Więcej informacji na temat 22. edycji 100% Design: http://www.100percentdesign.co.uk/welcome

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0