data publikacji

Global Office Furniture Outlook to forum, organizowane przez CIFF i Edimotion już po raz szósty w chińskim Kantonie.

Global Office Furniture Outlook to wyjątkowe forum branżowe z udziałem międzynarodowych specjalistów i dziennikarzy, specjalizujących się w tematyce office (design, aranżacje, trendy w pracy biurowej).
W forum udział wezmą przedstawiciele międzynarodowej prasy branżowej (z Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Azji).
Główny temat dyskusji tegorocznego forum to kwestia personalizacji i dostosowywania mebli do potrzeb konkretnych firm czy grup roboczych.

Żyjemy w czasach dynamicznych zmian, mając do czynienia z pojawianiem się nowych technologii, ewolucją popytu, zmianami w relacjach między konsumentami i produktami. W efekcie zachodzących zmian to użytkownik końcowy staje się najważniejszy – jest w centrum decyzji i strategii. I właśnie jego wygodzie i wydajności pracy mają służyć meble i wyposażenie biur.

Jak zatem do tych tendencji mogą ustosunkować się producenci mebli? Jakie mają możliwości, czy są w stanie podążać za tymi trendami? I czy nie stanie się to kosztem jakości produktów?
Drugi istotny temat forum to różne podejścia do personalizacji w biurach – i tu wypowiedzą się eksperci z Europy Zachodniej (Francji Włoch), USA oraz Azji, prezentując sytuację na rynkach w różnych częściach świata.
Ważne, by mieć na uwadze rolę projektanta w propagowaniu innowacji, i by chronić klientów od dokonywania pochopnych, niewłaściwych wyborów.

Global Office Furniture Outlook odbędzie się 29 marca na terenie Canton Fair Pazhou Complex w Kantonie – w ramach międzynarodowych targów CIFF (China International Furniture Fair).


Nasza redakcja będzie uczestniczyć w tym wydarzeniu – podobnie jak w roku ubiegłym!

 

Więcej na temat tego wydarzenia:

- CIFF 2016 - największy showroom meblowy

- CIFF - mega targi w metropolii

- Biuro-kreacja w Chinach!

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0