data publikacji

Targi Stockholm Furniture and Light Fair to impreza wskazująca najciekawsze, nowe kierunki w designie. W ostatniej edycji w gronie wystawców znalazła się polska firma MDD.

Fot. MDD
Fot. MDD


 
Szwedzki Tydzień Designu i Targi Stockholm Furniture and Light Fair znajdują się w ścisłej czołówce najważniejszych wydarzeń wzorniczych w Europie.

– Dziękujemy, że byliście z nami! Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko w Sztokholmie i zapoznali się z prezentowanymi przez nas produktami – mówi Marzena Juklaniuk, Head of Export, MDD.

W Sztokholmie firma MDD zaprezentowała swój nowy system elektrycznie regulowanego blatu w ladzie LINEA, który spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem klientów.
Ponadto firma promowała lampy i biurko gabinetowe MITO z elektryczną regulacją wysokości.

W Sztokholmie MDD zaprezentowało zarówno produkty premierowe, jak i te, które już od jakiegoś czasu cieszą się ogromnym zainteresowaniem w większości państw europejskich, Bliskiego Wschodu, a także w USA.

–  Dziękujemy Państwu za spotkania, rozmowy i wszelkie konstruktywne informacje, a już w październiku zapraszamy na nasze stoisko na targach Orgatec 2016 w Kolonii – dodaje Marzena Juklaniuk.


Oczywiście na targach Orgatec nie zabraknie też redakcji portalu biuro-kreacja.info. Będą relacje, rozmowy z wystawcami, a także dużo zdjęć!


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0