data publikacji

Targi Paperworld odbędą się we Frankfurcie nad Menem w dniach od 31 stycznia do 3 lutego 2015.

 

Międzynarodowe Targi Paperworld to największe i najważniejsze spotkanie branży biurowo-papierniczej. Aż 80 procent odwiedzających z branży potwierdza, że to właśnie tutaj poszukuje nowych trendów, inspiracji dla rozwoju produktów.

Designerzy ze studia bora.herke.palmisano przygotowują, podobnie jak w poprzednich edycjach Paperworld, przegląd najnowszych tendencji w zakresie projektowania i wzornictwa – specjalnie pod kątem materiałów biurowych i papierniczych. Zobaczyć je będzie można na specjalnej wystawie Trend Show. Na nadchodzący sezon będą to trzy główne, wyraźne trendy, które nazwano Emotional Path, Classic Road, Expressive Way.

Przypomnijmy, że w edycji Paperwold 2014 zaprezentowało się 1677 wystawców, targi odwiedziło 42 tys. gości (70 proc. z nich było z Europy, pozostali z Azji, Ameryki, Afryki i Australii). Ponad 60 proc. odwiedzających było zainteresowanych nawiązaniem nowych kontaktów biznesowych, co udowadnia, że targi pozostają ważną platformą przy poszukiwaniu nowych kontrahentów i rynków zbytu. Dla gości bardzo ważnym motywem była możliwość zobaczenia w jednym miejscu nowych produktów, poznania najnowszych trendów w branży.

Na Paperworld obecnych jest co roku także wiele polskich firm, do tej pory swój udział w Paperworld 2015 potwierdziło 62 wystawców z naszego kraju.

W oczekiwaniu na edycję 2015 - prezentujemy kilka migawek z Paperworld 2014

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0