data publikacji

Najlepsze projekty prezentów zostaną nagrodzone w konkursie Best Gift Design. Kreatywne pomysły mogą zaprezentować tu nie tylko profesjonaliści.

źródło: Gift Show Poland

Konkurs ten będzie towarzyszył targom Gift Show Poland, których pierwsza edycja odbędzie się już 22-24 maja w Centrum MT Polska w Warszawie.

Nie tylko dla profesjonalistów

- Konkurs Best Gift Design i premierowe targi Gift Show Expo to doskonała okazja do przedstawienia kreatywnych pomysłów na prezent dla wszystkich tych, którzy kochają projektowanie. Zapraszamy zarówno profesjonalistów jak i amatorów, stawiających pierwsze kroki w świecie designu. Jestem pewna, że w naszym kraju jest mnóstwo nieodkrytych jeszcze talentów i organizowany przez nas konkurs okaże się dla wielu z nich szansą do zaistnienia w niezwykle ciekawej branży upominkowej - mówi Marta Durko z Pol-Chin Consulting, współorganizatora konkursu Best Gift Design i targów Gift Show Poland.

Konkurs przeznaczony jest dla osób tworzących kreatywne upominki, fanów produktów DIY i handmade, studentów i absolwentów kierunków projektowych, a także wszystkich zainteresowanych designem. Na autorów najciekawszych pomysłów czekają nagrody pieniężne.

Patronat nad konkursem objął Instytut Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej oraz Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi.

Zasady

Do konkursu mogą być zgłaszane tylko produkty, które w czasie jego trwania nie są dostępne na rynku. Aby wziąć w nim udział, należy do 20 maja br. do godz. 17.00 przesłać organizatorowi prawidłowo wypełniony formularz wraz ze zdjęciem produktu.
Zgłoszenie można przesłać pocztą bądź kurierem na adres wskazany w regulaminie lub elektronicznie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (z dopiskiem „Konkurs Best Gift Design”).

Regulamin i szczegóły konkursu Best Gift Design 2015 znaleźć można na stronie www.giftshow.pl

Nagrody

Nadesłane propozycje oceniane będą według czterech kryteriów – oryginalności, szczególnych walorów estetycznych, innowacyjności, a także dbałości wykonania.
Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne. Autor najlepszego projektu otrzyma 5 000 zł, organizatorzy przewidzieli też dwie nagrody za II miejsce po 1 000 zł oraz trzy nagrody za III miejsce po 500 zł. Wyniki zostaną ogłoszone 24 maja.

Na temat targów Gift Show Poland pisaliśmy tutaj: Gift Show Poland - już w maju!


Portal Biuro-kreacja.info jest patronem medialnym Targów Gift Show Poland

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
1.2