data publikacji

Fundusze unijne dla wsparcia innowacji, czyli jak finansować przemysł i rozwój w przedsiębiorstwie?

 Już 29 kwietnia w Warszawie - lunch biznesowy PBC

Potrzebujesz wiedzy na temat pozyskiwania środków na rozwój w przedsiębiorstwie? Chcesz wiedzieć w jaki sposób uzyskać fundusze unijne na opracowanie projektu innowacyjnego, by wzmocnić produktywność i efektywność działania swojego, jak również swojej firmy?

Polish Business Club organizuje 29 kwietnia o godz. 12.00 specjalny Bussines Lunch pt. „Fundusze unijne dla wsparcia innowacji, czyli jak finansować badania przemysłowe i prace rozwojowe w przedsiębiorstwie?

Spotkanie odbędzie się restauracji Endorfina w pięknym Pałacu Zamoyskich przy ul. Foksal 2 w Warszawie. Portal Biuro-kreacja.info jest patronem prasowym tego wydarzenia!

Zapraszamy na stronę wydarzenia i do rejestracji na spotkanie

Uwaga, liczba miejsc jest ograniczona.

Uczestnicząc w spotkaniu dowiesz się:
- Kto może uzyskać dofinansowanie na działania z zakresu B+R i w jakiej wysokości?
- Jakie trzeba spełnić warunki, aby uzyskać dofinansowanie?
- Jakie koszty i wydatki można pokryć z dotacji i w jakiej części?
- Jakie zobowiązania wiążą się z finansowaniem projektu z zakresu B+R z funduszy unijnych?
- Czy projekty informatyczne mogą być finansowane ze środków przeznaczonych na B+R?
- Dlaczego w ogóle warto sięgać po środki unijne przy finansowaniu badań i rozwoju?

Polish Business Club wyróżnia się tym, że jako jedyny spośród klubów biznesowych w Polsce daje możliwość do networkingu, a co za tym idzie – pozyskania niezwykle przydatnej wiedzy biznesowej. To także, a może przede wszystkim, możliwość poznania naszego klubu od wewnątrz i nawiązania cennych kontaktów biznesowych z członkami naszego klubu w kameralnej, familiarnej atmosferze.
Każdy uczestnik spotkania ma możliwość zaprezentowania swojej działalności w krótkim wystąpieniu, co stanowi najbardziej skuteczną reklamę na rynku.

Przedsiębiorco! Kto ma lepiej wypromować Twoją firmę jak nie Ty sam?

Nie czekaj! Zarejestruj się już dziś!

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0