data publikacji

XXI edycja Kongresu Kadry odbędzie się w dniach 6-8 maja 2015 roku w Warszawie.

XXI edycja Kongresu Kadry już 6-8 maja 2015 roku w Warszawie

Organizatorzy zapraszają do Centrum Nauki Kopernik. Kongres będzie okazją nie tylko do poszukiwania najlepszych rozwiązań w zakresie polityki personalnej, ale także sposobnością zwiedzania CN Kopernik czy Planetarium.

Gościem specjalnym kongresu będzie światowej sławy wokalistka jazzowa Urszula Dudziak. Artystka, która oczarowuje publiczność swoim poczuciem humoru, dystansem do codzienności, historiami o legendach światowego jazzu, muzyce oraz niezrównaną energią, poprowadzi prezentację: Wzrasta w tobie to, do czego przykładasz wagę, czyli energetyczna podróż przez pozytywny świat Urszuli Dudziak.
Zaproszenie do udziału w kongresie przyjął także znany psycholog, psychoterapeuta, autor wielu książek z pogranicza psychologii, antropologii i duchowości – Wojciech Eichelberger.

Kongres Kadry to także prezentacje gości z zagranicy. Wśród prelegentów znaleźli się:
Caralyn Cooley – dyrektor HR ds. Centrów Logistycznych Amazon w regionie Europy Środkowo-Wschodniej,
dr Armin Trost – profesor Human Resource Management z Furtwangen University,
Abel Hisken – doświadczony konsultant wynagrodzeń z firmy SmartReward Solutions.

Jak zwykle nie zabraknie prezesów polskich firm, menedżerów zarządzających ludźmi, konsultantów biznesowych, reprezentujących takie firmy, jak:  Saint-Gobain, Toyota Motor Poland, Henkel Polska, T-Mobile, Bank Pocztowy, Bocian Pożyczki, Sygma Bank, Tchibo Warszawa, Abbott Laboratories, Goodrich Aerospace Poland, Mondi Świecie, Federal Express Poland, Finat PKO BP.

W trakcie kongresu odbędzie się także finał ogólnopolskiego konkursu dla firm, które realizują innowacyjne projekty w zakresie zrządzania ludźmi – HR INNOVATOR 2015.
Zgłoszenia do konkursu są przyjmowane do 3 kwietnia 2015 roku przez stronę internetową hrinnovator.pl. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Więcej o kongresie na stronie kongreskadry.pl
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0