data publikacji

Firma Panasonic poinformowała o zamiarze rozszerzenia w nowym roku swojej oferty produktowej, proponując więcej rozwiązań do współpracy, aby sprostać zmieniającym się potrzebom firm.

Panasonic oferuje szereg bezprzewodowych technologii Plug & Play dla miejsc pracy umożliwiających korzystanie z własnych urządzeń

Większa koncentracja na zdalnych prezentacjach oraz rozwiązaniach do komunikacji w połączeniu z cieszącymi się uznaniem ekranami dotykowymi i projektorami ułatwi udostępnianie danych, współpracę i prezentowanie informacji. Ponadto Panasonic będzie pełnić rolę jednego zintegrowanego dostawcy, oferującego pełen zakres rozwiązań technologicznych dopasowanych do wszelkich potrzeb.

– Tendencje społeczne i biznesowe są zbieżne i z pewnością zmienią specyfikę naszej pracy – wyjaśnia Hartmut Kulessa, European Marketing Manager w firmie Panasonic Business. – Wejście na rynek pracy przedstawicieli pokolenia Z spowodowało wzrost zapotrzebowania na intuicyjną technologię, natomiast możliwość korzystania z własnych urządzeń (ang. Bring Your Own Device, BYOD) zwiększyła zapotrzebowanie na szybką, otwartą i bezprzewodową łączność. Obserwujemy odchodzenie od formalnych prezentacji na rzecz przestrzeni roboczych opartych w większym stopniu na współpracy. Wobec tego organizacje potrzebują szeregu zintegrowanych rozwiązań do zdalnej współpracy i prezentacji, które są od razu gotowe do użycia w dowolnym środowisku.

Panasonic oferuje szereg bezprzewodowych technologii Plug & Play dla miejsc pracy umożliwiających korzystanie z własnych urządzeń. Pozwalają one pracownikom szybko przystąpić do realizacji powierzonych zadań. Na przykład niedawno wprowadzony na rynek przez firmę Panasonic bezprzewodowy system prezentacji PressIT to wygodne i przystępne rozwiązanie, które za pomocą jednego przycisku umożliwia współdzielenie treści przez aż cztery osoby jednocześnie. Organizacje, które potrzebują wysokiej klasy zintegrowanego rozwiązania do prezentacji, mogą w pełni połączyć bezprzewodowy system prezentacji WolfVision Cynap Pure z monitorami Panasonic SQ1 za pomocą modułu Intel SDM, całkowicie eliminując konieczność używania kabla, adaptera i dekodera. Bezprzewodowe projektory Panasonic również zmniejszają do minimum konieczność stosowania kabli. Moduł komunikacji bezprzewodowej umożliwia przystosowanie wielu różnych modeli projektorów do zmieniających się miejsc pracy.

Panasonic oferuje również szereg monitorów dotykowych na podczerwień oraz monitorów z technologią dotykową InGlass, stworzonych z myślą o współpracy i nauce, które umożliwiają robienie notatek na ekranie z niezwykłą precyzją. Oprócz nich dostępne są wszechstronne interaktywne tablice i interaktywne projektory. Wspólnie zapewniają one odpowiednie rozwiązania dla każdego środowiska opartego na współpracy.

Aby umożliwić osobom pracującym zdalnie komunikację ze współpracownikami, Panasonic oferuje system wideokonferencji na odległość HD Visual Communications oraz monitory z technologią optymalizującą platformę CISCO WebEx, które ułatwiają użytkowanie oraz poprawiają jakość dźwięku i obrazu w trakcie wirtualnych spotkań.
Jeszcze w bieżącym roku planowane jest wprowadzenie do oferty dodatkowych produktów do współpracy.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Panasonic Business

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0