data publikacji

LV-70X500E to profesjonalny monitor Sharp 8K o przekątnej 70 cali. Jest to pierwsze urządzenie klasy 70” 8K, wprowadzone do produkcji seryjnej.

Monitor Sharp LV-70X500E zapewnia wyjątkową jakość obrazu oraz dokładność odwzorowywania barw dzięki szerokiej gamie kolorów i 10-bitowej, rozszerzonej głębi

Model oferuje nowoczesnym i innowacyjnym firmom nowy standard precyzji wyświetlania treści.

Wysokiej jakości monitor 8K ma 33 miliony pikseli (7680 x 4320) – cztery razy więcej, niż modele 4K Ultra HD, oraz szesnaście razy więcej niż urządzenia Full HD. Monitor odtwarza obraz w rozdzielczości wyższej niż dostrzegalna przez ludzkie oko, pozwalając na przybliżanie detali obrazu we wcześniej niemożliwym stopniu.

Model LV-70X500E zapewnia wyjątkową jakość obrazu oraz dokładność odwzorowywania barw dzięki szerokiej gamie kolorów i 10-bitowej, rozszerzonej głębi. Technologia HDR (High Dynamic Range) znacznie poszerza spektrum kontrastu i kolorów, rozjaśniając obrazy tak, by dodatkowo podkreślić ich głębię.

Technologia 8K świetnie sprawdza się w zastosowaniach, które wymagają szczegółowych, dokładnych obrazów, między innymi w medycynie, projektowaniu i inżynierii. Monitory 8K mogą również zastąpić wiele urządzeń o mniejszej rozdzielczości w firmach, które przetwarzają dużą ilość informacji, na przykład w centrach handlowych, węzłach transportowych czy centrach kontroli.

Dzięki opracowaniu monitora 8K Sharp zmienia sposób, w jaki postrzegamy świat. Ustanawiamy nowe standardy za pomocą pierwszego profesjonalnego monitora 8K, który możesz kupić już dzisiaj, a także kamery 8K, która będzie dostępna później w tym roku. Te produkty stanowią fundament naszego środowiska 8K, które obejmuje cały proces: od tworzenia obrazu po jego dystrybucję i wyświetlanie – komentuje Sid Stanley, General Manager w Visual Solutions.

Monitor Sharp 8K objęty jest trzyletnią gwarancją i profesjonalnym wsparciem technicznym w Europie. Model LV-70X500E jest już dostępny u przedstawicieli Sharp i ich partnerów.


Więcej informacji można znaleźć tutaj


Dodatkowe informacje o oferowanych rozwiązaniach można uzyskać na:
www.sharp.pl
www.linkedin.com/company/sharp-eu

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0