data publikacji

Nowy ekonomiczny skaner Epson chroni oryginały, wykrywając podwójne arkusze oraz automatycznie dystrybuuje dokumenty w sieci.

Do skanera Epson WorkForce DS-410 jest dołączone nowe oprogramowanie Document Capture Pro 2.0

Firma Epson wprowadza na rynek skaner WorkForce DS-410, który w przystępnej cenie oferuje wyjątkowe możliwości. Z tego względu stanowi idealny wybór dla użytkowników z małych i domowych biur, poszukujących zaawansowanego skanera biznesowego oraz dla działów IT, które chcą zbudować flotę skanerów biurkowych, zachowując ustalony budżet.

Model WorkForce DS-410 zapewnia wiele przydatnych funkcji, zwiększających wydajność, łącznie z technologią ochrony papieru. Jest to zestaw zaawansowanych czujników LED, które wykrywają sytuację, gdy jednocześnie zostaną podane dwa arkusze papieru. Praca urządzenia zostaje wówczas zatrzymana, a użytkownik powiadomiony o zdarzeniu. Dzięki temu oryginały dokumentów są chronione, a równocześnie  żadna strona nie jest pomijana podczas skanowana. Konstrukcja tego modelu skanera WorkForce jest na tyle solidna, aby podołać długotrwałej eksploatacji w biurze. Dzięki kompaktowej budowie urządzenie zajmie minimalną ilość miejsca na biurku.

Do skanera WorkForce DS-410 jest dołączone nowe oprogramowanie Document Capture Pro 2.0 firmy Epson, które jest prostym w obsłudze, ale wydajnym rozwiązaniem do skanowania, rozdzielania i rozsyłania dokumentów w firmie. Oprócz  automatyzacji procesów biznesowych to oprogramowanie zapewnia także zaawansowane możliwości korekty obrazów i automatycznego nazywania plików. Program Document Capture Pro 2.0 będzie dołączany do wszystkich nowych skanerów firmy Epson i jest zgodny z większością istniejących urządzeń do skanowania.

– Wiele firm szuka przystępnego cenowo skanera, który będzie można kupić w hurtowych ilościach i wyposażyć w niego każde biuro. Równie dużo osób pracujących w domu chciałoby mieć wydajny, kompaktowy skaner, na którym będzie można wykonać wszystkie podstawowe zadania, związane ze skanowaniem – uważa Agnieszka Wnuczak, Business Account Manager w Epson. – Model WorkForce DS-410 spełnia te oczekiwania, a ponadto oferuje wiele dodatkowych funkcji zwiększających produktywność. W połączeniu z wszechstronnym  oprogramowaniem Document Capture Pro 2.0 tworzy on doskonałe rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas.
 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
0.0