data publikacji

iiyama B2875UHSU-B1 to monitor 4K dla profesjonalistów z wymaganiami (m.in. architektów, grafików, projektantów).

Nowa propozycja od iiyama to model B2875UHSU-B1, 28-calowy panel wyświetlający obraz w rozdzielczości 4K

Monitory do pracy to dość szeroka kategoria urządzeń, w ramach której znaleźć można ekrany uniwersalne oraz specjalistyczne, przeznaczone do realizacji konkretnych, bardziej profesjonalnych zadań. Takim właśnie sprzętem jest, pracujący w rozdzielczości 4K i pozwalający na wyświetlanie obrazu z różnych źródeł, monitor iiyama B2875UHSU-B1.

Powierzchnia robocza do zadań specjalnych

Nowa propozycja od iiyama to 28-calowy panel wyświetlający obraz w rozdzielczości 4K, dzięki czemu na ekranie mieści się 4-krotnie więcej treści, niż w przypadku urządzeń o matrycach Full HD. Dodatkowo B2875UHSU-B1 wspiera technologię PIP (Picture in Picture) i pozwala jednocześnie wyświetlać obraz z dwóch różnych źródeł sygnału.

Duży obszar roboczy w połączeniu z wysoką rozdzielczością ułatwia pracę z wieloma aplikacjami i pozwala nimi wygodnie zarządzać. To kombinacja stworzona z myślą o architektach, grafikach DTP czy projektantach CAD.

Profesjonaliści docenią też matowe wykończenie matrycy, kontrast na poziomie 1000:1, wysoką jasność równą 300 cd/mkw. i superszybki czas reakcji, wynoszący 1 ms. Nowoczesne technologie zadbają o zdrowie i komfort ich oczu. Funkcja redukcji niebieskiego, najbardziej męczącego światła, ogranicza jego emisję, a o wyraźny obraz w każdych warunkach oświetleniowych dba funkcja ACR, automatycznie dostosowującą kontrast i jasność ekranu do zewnętrznych warunków oświetleniowych.

Funkcjonalność na najwyższym poziomie

Monitor wyposażono w stopę, pozwalającą na dostosowanie wysokości ekranu do osobistych preferencji, a tym samym umożliwiające zachowanie wygodnej, ergonomicznej postawy ciała. Koniec z bólem kręgosłupa!

Cieszy również duża ilość portów, od analogowego VGA, po cyfrowe: DVI, HDMI i DisplayPort oraz wbudowane głośniki i wyjście słuchawkowe mini Jack 3,5 mm. Monitor ma też trzy gniazda USB, dwa w standardzie 2.0 i pojedyncze 3.0.


Podsumowując: iiyama B2875UHSU-B1 to sprzęt dedykowany specjalistom, którzy dokładnie wiedzą czego chcą i szukają uszytego na miarę monitora, którego specyfikacja pozwoli na komfortową prace przez kilka dobrych kolejnych lat.

Sugerowana cena tego modelu: 1 799 zł.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
0.0