data publikacji

Rynek monitorów jest bardzo duży i mieści w sobie mnóstwo różnego typu urządzeń.

Wszystkie produkty marki iiyama objęte są 3-letnią gwarancją w systemie door-to-door

Część z monitorów dedykowana jest konkretnym zastosowaniom, część stawia zaś na uniwersalność i korzystny stosunek ceny do możliwości. Urządzeniem drugiego typu jest nowy monitor iiyama X2474HS-B1.
 
iiyama X2474HS-B1 to monitor, którego główną zaleta jest bardzo korzystny stosunek ceny do jakości obrazu, dzięki której ten 24-calowy panel doskonale nadaje się do pracy biurowej, ale się także do rozrywki oraz nauki.

Ten uniwersalny monitor wyposażony jest w matrycę typu VA o bardzo dobrym odwzorowaniu kolorów oraz szerokich kątach widzenia. Jej osiągi plasują ją pomiędzy profesjonalnymi panelami IPS a mniej zaawansowanymi ekranami typu TN. Rozdzielczość Full HD sprawdzi się zarówno w grach, jak i w pracy z tekstem.
Dobrze prezentują się także jasność oraz kontrast wynoszące kolejno: 250 cd/m2 i 3000:1, a na podkreślenie zasługuje zaimplementowanie ich automatycznej regulacji (funkcja ACR), dzięki czemu podczas pracy lub zabawy tak za dnia, jak i w nocy, monitor zawsze wyświetla zoptymalizowany, ostry obraz.

Monitor ma wbudowane głośniki i port słuchawkowy mini Jack 3,5 mm, dzięki czemu można zaoszczędzić miejsce na biurku i środki w budżecie. Funkcja redukcji niebieskiego światła zmniejsza uczucie zmęczenia oczu, a technologia Flicker-free eliminuje efekt migotania ekranu. Zapewniająca ostrość obrazu nawet podczas oglądania dynamicznych grafik, funkcja Overdrive przyda się szczególnie podczas relaksu przy ulubionej grze.


Firma iiyama jest czołowym producentem monitorów działającym na skalę międzynarodową. Główna siedziba firmy znajduje się w Tokio w Japonii.
iiyama Polska Sp. z o.o. istnieje od marca 2000 roku. Obecnie rocznie blisko 50 tys. Polaków kupuje produkty tej marki. Polska to także europejskie centrum serwisowe iiyama. A doskonały serwis to immanentna część oferty. Wszystkie produkty objęte są bowiem 3-letnią gwarancją w systemie door-to-door. Dodatkowo na panele LCD udzielana jest gwarancja „zero martwych pikseli na starcie”.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0