data publikacji

Urządzenie hybrydowe HP Elite x2 1012 G2 łączy w sobie elegancję projektu 2w1 z zaawansowanymi systemami bezpieczeństwa.

Urządzenie hybrydowe HP Elite x2 1012 G2
Urządzenie hybrydowe HP Elite x2 1012 G2


Z uwagi na fakt, iż pracownicy firm coraz częściej pracują zdalnie, niezbędnym dla producentów sprzętu staje się tworzenie takich urządzeń, które doskonale będą się sprawdzać zarówno w środowisku biurowym, jak i poza nim. Dlatego też firma HP Inc. proponuje hybrydowe urządzenie przenośne wyższej klasy z linii x2: Elite x2 1012 G2.

Design

Elite x2 1012 G2 jest niezwykle smukły i lekki, a bateria urządzenia wystarcza na cały dzień pracy poza biurem. Ta najnowsza wersja hybrydowego urządzenia HP została zaprojektowana z myślą o wymaganiach wysoko mobilnej kadry kierowniczej i profesjonalistach, którzy chcą korzystać z mocy notebooka i funkcjonalności tabletu.

Elastyczny, lekki korpus tego modelu 2w1 gwarantuje wydajność w drodze, łatwo przekształcając się z notebooka w tablet dzięki odłączanej klawiaturze i stylowemu rysikowi do wykonywania adnotacji, notatek i podpisów.
 

Bezpieczeństwo

Każda firma musi stawić czoła atakom cybernetycznym, dlatego  Elite x2 1012G2 charakteryzuje absolutny brak jakichkolwiek niedociągnięć w zakresie bezpieczeństwa.
Dzięki funkcjom HP Sure Start, HP BIOSphere, HP WorkWise, uwierzytelnianiu przy uruchamianiu i modułowi platformy (TPM 2.0), użytkownicy HP Elitex2 1012 G2 korzystają z wielowarstwowej ochrony bezpieczeństwa i ochrony przed złośliwym oprogramowaniem klasy korporacyjnej.

Ponadto urządzenie posiada wbudowany moduł bezpiecznego i szybkiego uwierzytelniania użytkowników za pomocą identyfikacji biometrycznej. Menedżerowie mogą pominąć wprowadzanie złożonych haseł, a zamiast tego logować się po prostu przez spojrzenie na ekran lub szybkie dotknięcie czytnika linii papilarnych.
Godna uwagi jest również łatwość zarządzania i wysoki poziom bezpieczeństwa urządzenia, dzięki czemu użytkownicy mogą łatwo obsługiwać i aktualizować kluczowe komponenty w celu wydłużenia żywotności urządzeń i zminimalizowania przestojów związanych z naprawami.

Funkcjonalność

Elite oferuje najlepszą współpracę w tej klasie urządzeń, aby ułatwić użytkownikom płynną pracę z innymi, niezależnie od ich położenia. Jako pierwsze dostępne w sprzedaży hybrydowe urządzenie certyfikowane przez Skype for Business, Elite x2 1012 G2 zawiera oprogramowanie HP Noise Cancellation i Audio Boost, co czyni głos wyraźniejszym, nawet jeśli urządzenie jest używane w hałaśliwym środowisku biurowym, czy też w kawiarni.


Premiera modelu Elite x2 1012 G2 na rynku EMEA będzie mieć miejsce w lipcu 2017 r. Sugerowana cena detaliczna urządzenia: 1099 euro.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0