data publikacji

CALADO to mysz dla osób ceniących ciszę i komfort pracy przy komputerze – bezgłośna i ergonomiczna.

Mysz CALADO Silent | Speedlink
Mysz CALADO Silent | Speedlink

Mysz CALADO Silent została stworzona z myślą o osobach, którym zależy na komfortowej i przede wszystkim bezgłośnej pracy. Specjalna mechanika przycisków pozwala na redukcję emisji hałasu nawet o 90 proc.

Cicha mysz CALADO, której kliknięcia są niemal niesłyszalne, jest dobrym rozwiązaniem np. dla osób pracujących w tzw. open space, gdzie każde ograniczenie hałasu wpływa korzystnie na komfort pracy zespołu. Doskonale sprawdzi się także podczas spotkań biznesowych, wideokonferencji czy webinariów.

Docenią ją również osoby preferujące pracę nocą, które nie chcą zakłócać ciszy i snu domowników.

Optyczna mysz posiada pięć przycisków, w tym 3-stopniowy przełącznik dpi do szybkiej zmiany czułości czujnika myszy. Maksymalny jej poziom to 1600 dpi, co gwarantuje precyzyjny i płynny odczyt.

CALADO wykorzystuje tryb gotowości, aby zmniejszyć zapotrzebowanie na energię. Po 10 minutach bezczynności mysz przełącza się do trybu energooszczędnego. Aby aktywować ją po okresie spoczynku, wystarczy kliknąć dowolny przycisk – i jest gotowa do pracy.

Urządzenie o wymiarach: 106/73/36mm (szer./wys./głęb.) oparto o łączność radiową 2,4GHz. Swobodnie można korzystać z niego w zasięgu aż do 8 metrów.
Praktyczny schowek na spodzie myszki ukryje (np. na czas podróży) kompaktowy odbiornik USB Nano

Instalacja nie wymaga dodatkowych sterowników i przebiega błyskawicznie. Wystarczy wpiąć odbiornik USB do komputera lub laptopa – i myszka jest gotowa do pracy. Urządzenie zostaje automatycznie, bardzo szybko rozpoznane i zainstalowane przez system operacyjny.

Pracę z myszką ułatwia jej kompaktowy rozmiar i ergonomiczny kształt, perfekcyjnie dopasowany do prawej dłoni. Gumowana powierzchnia górna oraz przeciwpoślizgowe pokrętło poprawiają chwytność i podnoszą wygodę codziennego użytkowania.


Producentem urządzenia jest Jöllenbeck GmbH -  jeden z wiodących, doświadczonych producentów urządzeń biurowych, peryferyjnych i gamingowych w Europie.
Portfolio produktów autorskiej marki SPEEDLINK obejmuje m.in. systemy dźwiękowe, słuchawki, myszki i podkładki, klawiatury, gamepady i joysticki. Produkty SPEEDLINK łączą nową technologię z doskonałą konstrukcją oraz wyjątkową funkcjonalnością.


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0