data publikacji

Kaspersky Internet Security –  produktem roku 2015 wg niezależnego laboratorium AV-Comparatives.

Fot. Kaspersky

Po raz trzeci w ciągu pięciu lat* Kaspersky Internet Security został uznany produktem roku w corocznym raporcie niezależnego laboratorium AV-Comparatives. Zdobywając wyróżnienie Advanced+ w ośmiu rygorystycznych testach w ciągu 2015 r., flagowe rozwiązanie Kaspersky Lab przeznaczone dla użytkowników domowych pokazuje, że nieustannie przewyższa swoich konkurentów, uzyskując najwyższą ogólną notę spośród 21 produktów bezpieczeństwa dla systemu Windows biorących udział w teście.    

Coroczny raport laboratorium AV-Comparatives wskazuje produkty, które zdobyły wysokie wyniki w zeszłorocznych testach antywirusowych, wyłaniając ogólnego zwycięzcę na podstawie łącznej uzyskanej punktacji. Oprócz tego laboratorium przyznaje wiele dodatkowych wyróżnień za najlepsze wyniki w poszczególnych testach.
Wziąwszy udział we wszystkich ośmiu testach głównych i uzyskawszy w nich najwyższe wyróżnienie Advanced+, Kaspersky Internet Security otrzymał tytuł Produkt Roku 2015, zbierając pochwały za dobrze zaprojektowany i przyjazny dla użytkownika interfejs, jak również kompletną dokumentację oraz oferowane opcje pomocy.    

W serii testów AV-Comparatives, obejmujących 2015 r., wzięło udział 21 produktów bezpieczeństwa stworzonych dla platformy Windows, które zostały poddane niezależnej ocenie oraz testom efektywności.

Sprawdzano możliwości programów w zakresie ochrony przed:

- zagrożeniami internetowymi w realnych warunkach,

- identyfikacji tysięcy szkodliwych programów,

- zapewniania ochrony bez wpływu na wydajność komputera PC.

W dodatkowych testach badano, jak dobrze produkty radzą sobie z usuwaniem szkodliwego oprogramowania z zainfekowanego komputera PC oraz blokowaniem nowych i nieznanych zagrożeń.  

– Osiągnięcie to świadczy o wysokim poziomie ochrony przed szkodliwym oprogramowaniem, jaką zapewniamy naszym użytkownikom, oraz nieustannej ewolucji produktu w celu zaspokojenia zarówno obecnych, jak przyszłych potrzeb. Raport niezależnego laboratorium testowego AV-Comparatives jest istotnym źródłem wskazówek i informacji dla użytkowników końcowych, które pomagają im wybrać odpowiednie rozwiązanie dla ich potrzeb. Jesteśmy niezwykle dumni, że Kaspersky Internet Security uzyskał tytuł najlepszego produktu 2015 roku – powiedział Timur Bijaczujew, dyrektor ds. badań nad szkodliwym oprogramowaniem, Kaspersky Lab.   Więcej informacji na temat funkcji ochrony oferowanych przez produkt Kaspersky Internet Security znajduje się tutaj 


Pod tym linkiem dostępny jest pełny raport AV-Comparatives, obejmujący 2015 r.

 


*Zgodnie z zasadami przyjętymi przez AV-Comparatives, żaden produkt nie może otrzymać tego wyróżnienia dwa lata z rzędu. Z tego powodu Kaspersky Internet Security był wyróżniany jako produkt roku w 2011, 2013 i 2015 r. W 2012 i 2014 r. rozwiązanie Kaspersky Lab zostało uznane przez AV-Comparatives za najwyżej oceniane. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0